Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Porsche Panamera4 Sport Turismo türkyede

Porsche’nin tüm spor sürüş özelliğini barındırırken, arkada 3 koltuğa sahip ilk Panamera modeli olan Sport Turismo, Porsche Showroom’larınd...

Porsche’nin tüm spor sürüş özelliğini barındırırken, arkada 3 koltuğa sahip ilk Panamera modeli olan Sport Turismo, Porsche Showroom’larında yerini aldı. 

Porsche prestijini1996 yılından bu yanaPorsche tutkunları ile buluşturan Doğuş Otomotiv, marka için büyük önemi bulunan bir modeli daha Porsche Showroom’larında sergilemeye başladı. 

Porsche Panamera Ailesi’nin en yeni üyesi Yeni Panamera4 Sport Turismo, geçen yıl Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmasının ardından, Porsche Showroom’larında yerini aldı. 


Ayırt edici tasarımıyla lüks segmentte bir kez daha güçlü bir etki yaratan Panamera 4 Sport Turismo, geniş bagaj kapağı, alçak yükleme olanağı, artırılmış bagaj bölmesi alanı ve 4+1 oturma düzeniyle günlük kullanışlılığın ve maksimum esnekliğin mükemmel birleşimini sunuyor. 

Yeni Panamera 4 Sport Turismo, üç arka koltuğa sahip olan ilk Panamera… İki dış koltuk, bağımsız koltuklar haline geliyor ve böylece arkada bir 2+1 yapılandırması oluşturuluyor, Panamera Sport Turismo ayrıca seçenek olarak, arkada iki elektrikle ayarlanabilir bağımsız koltuğa sahip dört koltuklu bir yapılandırmayla da sunulabiliyor. 

 Yeni Panamera 4 Sport Turismo, sürekli 4 tekerden çekiş sistemine sahip 3.0 litrelik motoruyla,450 nmtork üretirken, 330 hp'lik gücüyle sıfırdan 100 km hıza sadece 5,5 saniyede çıkıyor.

Hiç yorum yok