Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

En Yenilikçi otomotiv markası belli oldu

Volkswagen, Plus X Award tarafından verilen “En Yenilikçi Marka” ödülünü art arda üçüncü kez kazandı.  Aynı organizasyonda “2018’in ...

Volkswagen, Plus X Award tarafından verilen “En Yenilikçi Marka” ödülünü art arda üçüncü kez kazandı. 

Aynı organizasyonda “2018’in En İyi Otomobil Markası” ödülüne de layık görülen Volkswagen ayrıca Polo, T-Roc, Touareg, Atlas Tanoak ve I.D. VIZZION modelleriyle de kendi kategorilerinde yılın ürünü ödüllerini kazandı. 

Volkswagen, ürün tasarımında çıtayı yükseltmeyi sürdürüyor. Volkswagen Binek Araç, Plus X Award tarafından verilen “En Yenilikçi Marka” ödülünü kazandı. 

Farklı müşteri ihtiyaçlarına cevap veren ürün gamıyla beğeni toplayan Volkswagen’in Polo, T-Roc ve Touareg modelleriyle, Atlas Tanoak ve I.D. VIZZION konsept otomobilleri, jüri tarafından kendi kategorilerinde Yılın Ürünü seçildi. 


En Yenilikçi marka da Volkswagen 

Bu yıl organizasyonda toplamda 26 ödül alarak alan Volkswagen, böylece otomobil üreticileri kategorisinde de “2018’in En İyi Otomobil Markası” ünvanını kazandı. 

Almanya’nın Bonn kentinde düzenlenen ödül töreninde Volkswagen Tasarım Bölümü Başkanı Klaus Bischoff’un liderliğindeki ekip de Plus X Award’ın en önemli ödülü olan “En Yenilikçi Marka” ödülüne layık görüldü. 

Bischoff, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Sürdürülebilir tasarım, fonksiyonellik ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. 
Uzmanlardan oluşan jüri tarafından bir kez daha En Yenilikçi Marka seçilmek, geleceğe dönük markamız için büyük bir gurur kaynağı” şeklinde konuştu.

15 yıldır süren kalite değeri Teknoloji, spor ve yaşam tarzı yenilikleri konusunda dünyanın en önemli ödüllerinden kabul edilen Plus X Award, otomotivden, tüketici elektroniğine, ev aletlerinden ve iklimlendirme gibi pek çok alandan spor aksesuarlarına kadar birçok sektörde ürünlerin inovasyon, tasarım, kalite, kullanım kolaylığı, işlevsellik, ergonomi ve ekoloji gibi farklı kategorilerde değerlendirmesini yapıyor.

Hiç yorum yok