Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mercedes-Benz Türk Pop-up mağazaları sahilleri geziyor

Mercedes-Benz Türk, Ege sahillerinde Çeşme, Alaçatı, Marmaris ve Yalıkavak’ı dolaşan “Pop-up” geçici mağazalarıyla en yeni araçlarını sergi...

Mercedes-Benz Türk, Ege sahillerinde Çeşme, Alaçatı, Marmaris ve Yalıkavak’ı dolaşan “Pop-up” geçici mağazalarıyla en yeni araçlarını sergiliyor, test sürüşü imkânları yaratıyor, DJ’lik ve sağlıklı yaşam atölyelerinde tutkunlarıyla buluşuyor. 

Mercedes-Benz Türk standında yeni CLS ve yeni A-Serisi araçlar sergilenirken; aynı zamanda yeni A-Serisi, yeni CLS, GLA, E-Serisi ve C-Serisi otomobiller ile test sürüşleri deneyimlenebiliyor. 

Mercedes-Benz Türk, ilkini geçen sene gerçekleştirdiği “Pop-up” mağazacılık uygulamasına 2018 yılında da Ege’de devam ediyor. 

2018’de ilk olarak Çeşme Marina’da daha sonra ise Port Alaçatı’da açılan Mercedes-Benz Türk “Pop-up” mağazası, 4 Temmuz - 18 Temmuz tarihleri arasında Marmaris Netsel Marina’da ve 01-31 Ağustos arasında da Yalıkavak Marina’da olacak. 


Müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde lider olan Mercedes-Benz Türk, “Pop-up” mağaza konseptinde en yeni modellerini deneyimletmesinin yanı sıra, DJ’lik workshopları, sağlıklı yaşam sohbet ve etkinlikleri, smoothie ve kokteyl ikramları eşliğinde müşterilerine farklı konseptler sunuyor. 

Bu sene hayata geçireceği “She’s Mercedes” konsepti ile Mercedes-Benz Türk, kadın müşterilerini odak noktasına alan projede yapılacak aktiviteler ile yepyeni bir konsepte imza atmaya hazırlanıyor. 

Pop-Up Store konseptlerinin arasında performans araçları ile ilgili de bilgi verileceği projede sadece Yalıkavak’ta Mercedes-AMG C 63 ve Mercedes-Benz S-Serisi Coupé sergilenecek. 

Bunun yanı sıra Mercedes-Benz’in en yeni modellerini test etmek isteyen katılımcılar için de CLS, A-Serisi, GLA, E-Serisi ve C-Serisi araçlar test parkında hazır olacak. 

Yaz sonuna kadar açık kalacak mağazalarda etkinlikler kapsamında test sürüşleri düzenlenirken ayrıca Mercedes-Benz Collection ürünleri de satışa sunulacak.  

“Üstün performansı tüm Ege’de deneyimleme imkânı” 
Otomobil satışlarında premium segmentinin 1 numaralı markası olduklarını belirten Mercedes-Benz Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyesi Şükrü Bekdikhan, “Mercedes-Benz Türk olarak iki yıl önce ana şirketimiz Daimler AG'nin global girişimi olan "Best Customer Experience" programı kapsamında "Mükemmel Müşteri Deneyimi"ni hedefleyen projeler üzerinde çalışmaya başladık. 

Müşteri, bayi, bağlanılabilen otomobiller ve dijitalleşmenin temel alındığı bu program kapsamında, müşterilere temas edilen her noktada, öncü teknolojilerle yeni hizmet ve süreçler geliştirerek müşteri deneyiminin en üst noktaya taşınmasını hedeflendik. 

Bu program kapsamında da son iki senedir ‘Pop-up’ geçici mağazacılık uygulamasını sürdürüyor ve müşterilerimiz ile buluşmaya devam ediyoruz. ‘Tutku mesafe tanımaz’ sloganıyla Çeşme’den sonra Marmaris ve Bodrum Yalıkavak’ta müşterilerimize yaz sonuna kadar hizmet sunacağız. 

Mercedes-Benz tutkunları, Ege Denizi’nin eşsiz mavi bayraklı koyları boyunca ilerleyen sahillerde üstün performans, en üst düzeyde güvenlik ve konfor sunan araçlarımızı deneyimleme imkânına da sahip olacaklar.” dedi.

Hiç yorum yok