Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Üstü Açılır Nıssan Leaf Tanıtıldı

NISSAN, dünyanın en çok satan elektrikli modeli LEAF’inüstü açık versiyonu olan NISSAN LEAF Open Car'ı Tokyo'da lanse etti.  ...

NISSAN, dünyanın en çok satan elektrikli modeli LEAF’inüstü açık versiyonu olan NISSAN LEAF Open Car'ı Tokyo'da lanse etti. 

Japon otomotiv devi NISSAN, %100 elektrikli modeli LEAF’in piyasaya sürüldüğü 2010 yılından bu yana Japonya’daki 100 bin adetlik satış performansını kutlamak için NISSAN LEAF Open Car’ı sahneledi. 

Tokyo’da düzenlenen Sıfır Emisyonlu Toplum Forumunda tanıtılan araç, NISSAN’ın elektrikli araç vizyonunun bir parçası olarak ortaya çıktı. 


Dünyanın en çok satan elektrikli otomobili olan NISSAN LEAF, 2010 yılından bu yana tüm dünyada 320 binden fazla satıldı. 

Satış performansı her geçen gün artan LEAF, daha önce New York Auto Show öncesinde düzenlenen ‘Dünyanın En İyi Otomobilleri’ ödüllerinde ‘Dünyanın En Çevreci Otomobili’ seçilmiş; Avrupa Yeni Araç Değerlendirme Programı EuroNCAP’tende 5 yıldız almıştı. 

Ekim 2017'de lanse edilen yeni nesil NISSAN LEAF;e-Pedal, ProPILOTsürüş destek sistemi ve ProPILOT Park gibi gelişmiş NISSAN Intelligent Mobility teknolojilerive yanı sıra gelişmiş menziliyle de öne çıkıyor. 

NISSAN’ın Japonya’daki 100 bin adetlik satışını kutlamak amacıyla geliştirilenLEAF Open Car için şu anda bir üretim planı bulunmamakta.

Hiç yorum yok