Translate

Mitsubishi Eclipse Cross sosyal medyayı yakıyor

Mitsubishi Eclipse Cross’una tutkun üçbeyaz yakalının Cuma günü mesai bitiminde araçlarına kavuşmak için yaşadığı sabırsız bekleyişi anlatan “Mesai Biter Bu Çocuk Kaçar” şarkısı sosyal medyada yayında 

Temsa Motorlu Araçlar’ın, geçtiğimiz Nisan ayında Türkiye’de de satışa sunduğu yeni Mitsubishi Eclipse Cross SUV aracı için hazırladığı video klip, sosyal medyada büyük ilgi görüyor. 

Sıkıcı iş yaşamından bunalan üç beyaz yakalının Cuma günü mesai bitimini ve Mitsubishi Eclipse Cross’larına kavuşmayı iple çekmesi “Mesai Biter Bu Çocuk Kaçar” şarkısıyla anlatılıyor.
Coupe tasarımı, keskin ve maskülen hatlarının yanı sıra, benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Eclipse Cross, Mitsubishi Motors’un yeni dizayn felsefesinin startını verirken, içinde bulunduğu SUV segmentine yenilikçi özellikler getiriyor. 

Eclipse Cross, markanın 40 yıllık SUV uzmanlığı, 80 yıllık 4x4 geçmişi ve 30 yıllık All-Wheel-Control (S-AWC) teknolojisinden güç alıyor. Mitsubishi Motors, günümüzün ihtiyaçlarını göz önüne alarak Eclipse Cross’ta birçok yeni teknolojik çözümü bir arada sunuyor. 

Orta konsola yerleştirilen Apple Car Play uyumlu Smartphone Link Display Audio (SDA) sistemi ve touchpad kontrol mekanizması sayesinde sürücü, yoldan gözünü ayırmadan müzik sistemi ve akıllı telefon fonksiyonlarını kullanabiliyor. 

 #MesaiBitincehashtag’iyle yayınlanan Eclipse Cross “Mesai Biter Bu Çocuk Kaçar” video klibi Batesmotelpro tarafından çekildi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar