Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Uber’den Ramazan Hediyesi

Uber, Ramazan ayı boyunca hafta içi iftardan sahura yapılacak uberXL yolculuklarında %20 indirim imkanı sunuyor.  Kalabalık iftar ve...

Uber, Ramazan ayı boyunca hafta içi iftardan sahura yapılacak uberXL yolculuklarında %20 indirim imkanı sunuyor. 

Kalabalık iftar ve sahur sofralarının kurulduğu, tadına doyulmaz aile sohbetlerinin ve dostlarla bir arada olma keyfinin içimizi ısıttığı 11 ayın sultanı Ramazan Ayı geldi. 

Şehir içi ulaşımda mobil uygulama aracılığıyla yolcuların konforlu ve kolay yolculuk deneyimine erişmesini sağlayan Uber, paylaşma ve birliktelik ayı Ramazan’ı yolcularına özel bir hediyeyle kutluyor. 
Ramazan süresince 14 Haziran’a kadar, hafta içi iftardan sahura yapılan toplam beş uber XL yolculuğu %20 indirimli!  

“RAMAZANDA UBER” KODUYLA TOPLAM 100 TL HEDİYE! 
Uber’in Ramazan’a özel sunduğu bu hediye ile tüm yeni ve mevcut Uber kullanıcıları, 17 Mayıs-14 Haziran 2018 tarihleri arasında, İstanbul, Bodrum ve Çeşme’de yapacakları uber XL yolculuklarında hafta içi iftar saatinden sahur saatine kadar toplamda 100 TL’ye varan indirim imkanı kazanabilecek. 

Yolcular her bir yolculukta en fazla 20 TL indirim kullanabilecek ve bu indirim tutarı Uber tarafından karşılanarak, doğrudan ilgili sürücü ortağına ödenecek.

RAMAZANDAUBER promosyon koduyla indirimli yolculuk yapmak için yolcuların Uber uygulamasındaki “Ödeme” sekmesinin altında yer alan “Promosyon Ekle” butonuna basarak “RAMAZANDAUBER” kodunu bir kez eklemesi yeterli olacak. 

Yolcular gidilecek adresi uygulamaya girerek ve bir uberXL çağırarak Uber’in Ramazan’a özel bu indiriminden faydalanabilecek.

Hiç yorum yok