Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT’tan Leon ve Ateca Modellerinde ZUBİZU’ya Özel Bahar Fırsatları

SEAT, 2018 model Ateca ve Leon otomobillerinde ZUBİZU üyelerine özel indirim ayrıcalığı sağlıyor.  SEAT kampanya kapsamında, Leon mo...

SEAT, 2018 model Ateca ve Leon otomobillerinde ZUBİZU üyelerine özel indirim ayrıcalığı sağlıyor. 

SEAT kampanya kapsamında, Leon modellerini 10 bin TL’ye varan; Ateca modellerini ise 9 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimlerle sunuyor. SEAT, ZUBİZU kullanıcılarına Leon ve Ateca modelleri için çok özel fırsatlar sunuyor. 

21 Mayıs’a kadar tüm SEAT Yetkili Satıcıları’nda geçerli olan kampanyada Leon modelleri 10 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimlerle satın alınabiliyor. 


Kampanya kapsamında, tasarımla işlevselliği bir arada sunan Leon’un, 1.2 TSI 110 HP S&S Style modelini 93 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen fiyatlarla almak mümkün. Üstelik bu modelin otomatik vitesli versiyonunu almak için sadece 1.900 TL’lik bir fark ödemek yeterli oluyor. 

SEAT’ın SUV sınıfındaki ilk temsilcisi olan Ateca modelinde ise 9 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimler sunuluyor. Aktif bir yaşam biçimi için mükemmel bir yol arkadaşı olan Ateca’nın, 150 beygir gücündeki Style donanıma sahip 1.4 EcoTSI DSG versiyonu 154 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla 21 Mayıs 2018 tarihine kadar SEAT Yetkili Satıcılarında SEAT severleri bekliyor.

Hiç yorum yok