Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OTOMOBİL SPORLARINDA BU HAFTA

12-13 Mayıs tarihlerinde 3 farklı ilde 3 farklı branşta, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2018 Faaliyet Takviminde yer alan u...

12-13 Mayıs tarihlerinde 3 farklı ilde 3 farklı branşta, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2018 Faaliyet Takviminde yer alan ulusal ve mahalli statüde organizasyon gerçekleştirilecek. 

OFFROAD HEYECANI ANKARA'DA DEVAM EDİYOR 
Türkiye Offroad Şampiyonası 2. yarışı, kısa adı ANDOFF olan Ankara Offroad Kulübü tarafından 12-13 Mayıs tarihlerinde Ankara Mühye’de gerçekleştiriliyor. 

Her iki gün de saat 12:00’da başlayacak olan organizasyondaki geçilecek etaplar, aramızdan ayrılan ANDOFF üyelerinin anısına düzenleniyor. 
12 Mayıs Cumartesi günü 9 km. uzunluğundaki mukavemet etabı Ender Yıldırım, 13 Mayıs pazar günü ise 2 km. uzunluğundaki seyirci etabı Cem Celal Işık adıyla geçilirken, organizasyonun ‘Anneler Günü’ne denk gelmesi nedeniyle startı anneler verilecek. 

PİSTTE İLK RANDEVU KÖRFEZ'DE 
2018 Türkiye Pist Şampiyonası’nda sezon açılış yarışları, Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER) organizasyonu ile 12-13 Mayıs tarihlerinde TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştirilecek… 12 Mayıs Cumartesi günü, testler, resmi antrenmanlar ve sıralama turları koşulacak. 

13 Mayıs Pazar günü ise 11:00’den itibaren ise maxi ve super gruplarında ikişer yarış gerçekleştirilecek. Yarışların aralarında Apexmasters drift pilotlarının showları ile renklenecek olan hafta sonu, 4 yarışın ardından saat 16:30’da düzenlenecek ödül töreni ile sona erecek. 

BURSA OTOKROS ORHANGAZİ’DE 
Türkiye Rallikros Şampiyonası elemleri niteliğindeki Bursa Otokros Kupası yarışları, Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından Orhangazi Belediyesi katkılarıyla, 12-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirecek. 

İznik Gölü kenarında yer alan Gölkenarı Spor Tesisleri otokros parkurunda koşulacak yarışlara Bursa, Ankara, İzmir ve İstanbul bölgelerinden 4 ayrı kategoride 24 sporcu katılacak. 

12 Mayıs Cumartesi günü 09:30-10:00 arası yapılacak idari ve teknik kontrol ile başlayacak hafta sonunda; Cumartesi günü 1. Yarış, 13 Mayıs Pazar günü de saat 09:45′ten itibaren 2.yarış ile 3. yarış gerçekleştirilecek.

Hiç yorum yok