Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mitsubishi Motors ve Otopratik markaları güçlerini birleştiriyor

Brisa ve Temsa Motorlu Araçlar, yeni bir işbirliği ile Mitsubishi Motors ve Otopratik markalarının ortak hizmet vermeye başlayacaklarını du...

Brisa ve Temsa Motorlu Araçlar, yeni bir işbirliği ile Mitsubishi Motors ve Otopratik markalarının ortak hizmet vermeye başlayacaklarını duyurdu. 

İşbirliği kapsamında Temsa Motorlu Araçlar yetkili servisleri içerisine, Brisa’nın hızlı bakım ve servis konsepti Otopratik’in hizmetleri entegre ediliyor. 

Bu sayede Temsa Motorlu Araçlaryetkili servisleri, tüm marka ve modellerde, binek ve hafif ticari araçların servis ve lastik ihtiyaçlarını, Otopratik standartlarında, hızlı, güvenilir ve profesyonel bir şekilde karşılayacak. 


İşbirliği kapsamındaki ilk Otopratik noktası,TemsaMotorlu Araçlar’ın Gaziantep’teki bayisi Elit Otomotiv’e ait yetkili serviste hizmete başladı. 

Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik sektörü lideri Brisa veTürkiye’nin önde gelen otomotiv şirketlerinden Temsa Motorlu Araçlar güçlerini birleştirdi. 

İşbirliği kapsamında Temsa Motorlu Araçlar’ın distribütörlüğünü yaptığı Mitsubishi Motors markalı araçlar için hizmet veren yetkili servislerde, Brisa’ya ait hızlı bakım servis konsepti Otopratikler yer alacak. Bunun ilk uygulaması ise Gaziantep’te hayata geçti. 

İlk Mağaza Gaziantep’te Açıldı 
Temsa Motorlu Araçlar ve Otopratikarasındaki iş birliğinin ilk mağazası ise Gaziantep’te açıldı. Temsa Motorlu Araçlar’ın Gaziantep’te yer alan bayisi Elit Otomotiv’e ait yetkili serviste Otopratik’in yenilikçi konsepte sahip mağazası da hizmet vermeye başladı. 

Böylece, Mitsubishi marka araçların yanı sıra diğer tüm marka ve modellerde de binek ve hafif ticari araçlara Otopratik standartlarında servis ve lastik hizmeti verilmeye başlandı. Elit Otomotiv ayrıca, Gaziantep’teki ilk Otopratik mağazası olma özelliği de taşıyor. 

Değişen müşteri beklentileri ve pazar dinamikleri doğrultusunda sektörde bir ilke imza atan Brisa ve Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Motors ve Otopratikmarkalarının sinerjisinden doğan güç ile yeni nesil bir hizmet sunmaya başlıyor. 

Bu sinerji ile sektördeki liderliklerini derinleştirmeye odaklandıklarını belirten Brisa Girişimcilik Direktörü Oğuzhan Avdan “Otopratik markamızla alanında uzman ve vizyoner iş ortakları ile işbirliğine gidiyoruz. 

Hedefimiz, 2017 yılı sonunda, 29 ilde44’e ulaşan mağaza sayısını 5 yılda 200’e çıkartarak hem müşterilerimize hem de iş ortaklarımızahızlı bakım ve servis alanında en iyi ve en yeni hizmetleri sunmak.

Bu kapsamda da Temsa Motorlu Araçlar’ın iş ortakları ile bu projeyi hayata geçiriyor olmak bizim için mutluluk verici. Amacımız mükemmel müşteri deneyimi ve memnuniyetinden ödün vermeden hızlı bir şekilde servis ağımızı genişletmek. Bunun da ilk meyvesini Gaziantep’te hayata geçirdik” dedi.

Hiç yorum yok