Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Cıtroën Yetkili Servislerinde laptop Sırt Çantası Hediye

Citroën, 14 Haziran tarihine kadar araçlarını yetkili servislere getiren Citroën sahiplerine orijinal mekanik ve bakım yedek parçalarında, ...

Citroën, 14 Haziran tarihine kadar araçlarını yetkili servislere getiren Citroën sahiplerine orijinal mekanik ve bakım yedek parçalarında, bunların işçiliğinde ve Total motor yağlarında %20 indirim fırsatı sunuyor. 

Citroën ayrıca, 750 TL + KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapan, 4 adet Michelin veya Yokohama lastik alımı gerçekleştiren veya Online Randevu ile servise gelerek 375 TL + KDV bakım ve mekanik servis harcaması yapan araç sahiplerine laptop sırt çantası hediye ediyor. 

Kaliteli hizmet anlayışıyla 50’yi aşkın satış ve servis noktasında hizmet veren Citroën, avantajlı servis kampanyalarına, hız kesmeden yeni kampanyası ile devam ediyor. 


Citroën Yetkili Servisleri’nde uygulanacak kampanya kapsamındaCitroën sahiplerine orijinal mekanik ve bakım yedek parçaları, bunların işçiliği ve Total motor yağlarında %20 indirim fırsatı sunuluyor. 

Ayrıca Citroën,750 TL + KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması, 4 adet Michelin veya Yokohama lastik alımıveya Online Randevu ile servise gelinmesi (ve 375 TL + KDV bakım ve mekanik servis harcaması yapılması) halindeCitroën sahiplerine laptop sırt çantası hediye edecek. 

Citroën teknik ekipleri arasında yapılan uzmanlık yarışmasında Dünya Şampiyonluğu kazanmış olan teknik ekibi ile hizmet veren Citroën Türkiye, 14 Haziran 2018’e kadar sürecek kampanya ile tüm Citroën araç sahiplerinin yollarda güvenle seyahat etmesini sağlıyor. Citroën Yetkili Servisleri’nin bu fırsatlarından yararlanmak için Online Randevu’nuzuburadan alabilirsiniz.

Hiç yorum yok