Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opet Visa Kampanyası

Visa Banka kartınızla Opet'ten tek seferde yapacağınız 75 TL'lik 3 alışverişinize, 25 TL yakıt puan hediye!  Kampanya Visa E...

Visa Banka kartınızla Opet'ten tek seferde yapacağınız 75 TL'lik 3 alışverişinize, 25 TL yakıt puan hediye! 

Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) ve Opet Petrolcülük A.Ş. (“OPET”) tarafından düzenlenmektedir. 

1 Şubat 2018 (saat 00.01) – 28 Şubat 2018 (saat 23.59) tarihleri arasında anlaşmalı Opet yakıt istasyonlarında Visa Electron , Visa Debit veya Visa logolu, Visa Banka Kartları ile tek seferde 75 TL (Yetmiş beş Türk Lirası) ve üzeri 3 (Üç) yakıt alımında, Opet istasyonlarında yakıt alımlarında harcanabilir 25 TL değerinde yakıt puan kazanılabilecektir. 

Bankalar Visa banka kartı sahiplerinin kampanyaya SMS’le katılmasını ön koşul olarak isteyebilirler, bu koşul ilgili bankaların kampanya koşulu sayfalarında belirtilmektedir.


Kazanılan puanlar sadece benzin ve motorin alımlarında harcanabilir. Yakıt alımının aynı banka kartıyla farklı günlerde yapılması gerekmektedir. 

Bir bankadan sahip olunan Visa Banka Kartı bir defa yakıt puana hak kazanabilir. Kampanya Akbank T.A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Alternatifbank A.Ş., Denizbank A.Ş., Finansbank A.Ş.(Enpara kartlar hariç), ICBC Turkey Bank A.Ş., ING Bank A.Ş., Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş., Şekerbank T.A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş., T. Ekonomi Bankası A.Ş., T. Finans Katılım Bankası A.Ş., T. Garanti Bankası A.Ş., T. Halk Bankası A.Ş., T. Vakıflarbankası T.A.O., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bankalarının Visa Electron , Visa Debit veya Visa logolu, Visa Banka Kartları için bankaların kendi web sayfaları ve iletişim kanallarında duyurdukları şekilde geçerlidir. 

Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir. 15 Mart 2018 tarihine kadar bankalar 25 TL değerindeki yakıt puan kodlarını yakıt puana hak kazananların bankalarında kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS olarak göndereceklerdir. 

Kazanan kart sahipleri cep telefonlarına gelen yakıt puan kodlarını, “VISA KOD CEPTELEFONU”) yazıp 6738 numaralı telefona SMS göndererek aktif hale getirmelidirler. Bu işlemin ardından SMS atılan cep telefonu numarasına 25 TL değerinde Yakıt Puan yüklenecek, puanlar 31 Mart 2018 23.59’a kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında harcanabilecektir. 

6738’e kısa mesaj gönderen ve kampanya kapsamında başarılı şekilde yakıt puan yükleyen her cep telefonu numarası kampanyadan bir kez yararlanabilir. 25TL değerinde yakıt puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesine www.opet.com.tr adresinden ulaşılabilmesi mümkündür. 

Kampanyada kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için müşterilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numaralarını Opet istasyon market görevlilerine söylemeleri ve ardından cep telefonlarına gelen anlık doğrulama kodunu market görevlisine ileterek doğrulama yapmaları gerekmektedir. 

Hiç yorum yok