Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Türkiye Ralli Şampiyonasında Final Heyecanı

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın iddialı pilotlarından Adil Küçüksarı 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Ford Otosan 35. Kocaeli Rallisi’n...

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın iddialı pilotlarından Adil Küçüksarı 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Ford Otosan 35. Kocaeli Rallisi’nden zaferle ayrılmak istiyor. 
CPM Yazılım ana sponsorluğunda yarışan Neo Motorspor’un deneyimli pilotu Küçüksarı, 2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın final yarışı olan organizasyonda emin adımlarla şampiyonluk hedefine yaklaşıyor. 2017 Türkiye Ralli Şampiyonası, 11-12 Kasım tarihlerinde Ford Otosan 35. Kocaeli Rallisi ile sona eriyor. 

Neo Motorspor takımından CPM Yazılım ana sponsorluğunda yarışacak olan Adil Küçüksarı, Nisan ayında Ege Rallisi ile başlayan ve 7 yarıştan oluşan Türkiye Ralli Şampiyonası’nın final yarışı olan organizasyonda şampiyonluk hedefine emin adımlarla yaklaşıyor. 


Ford Otosan 35. Kocaeli Rallisi’nde ekipler 2 gün boyunca 96,30 kilometresi özel etap olmak üzere 290,00 kilometre yol kat edecek. 

11 Kasım Cumartesi günü 08.00-10.00 saatleri arasında shakedown (deneme etabı) ile başlayacak olan rallinin startı 12.00’de 41 Burda Alışveriş Merkezi’nden verilecek. 

Ekipler, Otosan (19.00 km) Transit (12.48 km) ve bu yıl ilk kez geçilecek olan Courier (11,18 km) etaplarının ardından 16.00’daki Perşembe pazarında oluşturulan seyirci özel etabını geçerek ilk günü tamamlayacak. 

12 Kasım Pazar günü saat 09.30’da Ramada Plaza İzmit önünde yer alan kapalı park çıkışından başlayacak olan yarış, Otosan, Transit ve Courier etaplarının ardından, 9.13 kilometre uzunluğundaki avantaj etabı RedBull.com Power Stage’ten devam edecek. 

Genel klasmanda ve sınıflarında en iyi 3 zamanı yapan ekiplerin ekstra puan kazanacağı bu etapla tamamlanacak olan Ford Otosan 35.Kocaeli Rallisi, saat 15.00’de 41 Burda Alışveriş Merkezi’nde yer alan finiş podyumundaki ödül töreni ile son bulacak. 

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın final yarışı olan Kocaeli Rallisi’nde Neo Motorspor adına, CPM Yazılım ana sponsorluğunda yarışacak olan Adil Küçüksarı, “Neo Motorspor olarak iyi bir başlangıç yaptığımız sezonun önem taşıyan final yarışından zaferle ayrılmayı hedefliyoruz. 

Ford Otosan 35. Kocaeli Rallisi’ne sınıf N birinciliğini garantilemiş şekilde giriyor olmamız bize motivasyon sağlıyor. Amacımız genel klasmanı da üst sıralarda tamamlamak. Türkiye Ralli Şampiyonası’nın son perdesi olan yarışın keyifli geçmesini umuyorum. Tüm pilotlara başarılar diliyorum” dedi.

Hiç yorum yok