Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla Kışa Meydan Okuyacak

Toyota sahipleri geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olacak.  30 Kasım tarihine...

Toyota sahipleri geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olacak. 

30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plazalara gelenler, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırlanan “güvenlik ve filtre” paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30 indiriminden yararlanacaklar. 

Güvenlik paketi; ön ve arka fren diskleri ile balataları, ampulleri, silecek lastik ve süpürgelerini içermektedir. Filtre paketinde ise kabin hava, motor hava, yakıt ve yağ filtrelerini içermektedir. 
Ayrıca tüm modellerde Toyota Forever kart indirimlerine ilave olarak periyodik bakımlarda 1 litrelik Toyota orijinal motor yağı hediye edilecek. 

Bununla birlikte 4 adet 17 inç ve altı Michelin lastik alımında bir sonraki bakımda kullanımak üzere 100 TL’lik, yine 4 adet 18 inç ve üstü Michelin lastik alımlarında ise 160 TL’lik indirim kuponu hediye edilecek. 

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kış bakımı için kendilerine en yakın Toyota Plaza’ya götürmek olacaktır.

Hiç yorum yok