Header Ads

Mercedes Benz Servis kampanyası

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında müşterilerin beğenisine sunuluyor. 

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası 
İki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. 

Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.  

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası  
Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.  


5 Yaş Ve Üstü Mercedes-Benz Otomobil Sahiplerine Kış Fırsatı Periyodik bakımlarında Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nın tercih edilmesi durumunda, %20’ye varan yedek parça indiriminden faydalanılabiliyor. 

Çeşitli ürünlerden oluşan kış bakım setine de %50 indirimle sahip olunabiliyor. Üstelik otomobilinizle ilişkinize yeni bir heyecan katacak olan Mercedes me Adapter hediye ediliyor. 

Pirelli Kış Lastik Kampanyası 
1 Kasım 2017 - 1 Ocak 2018 tarihleri arasında Mercedes-Benz Türk Yetkili Servislerinde, 4 adet Continental veya Pirelli kış lastiği alımında %20 indirim sağlanıyor.  

Sonbahar/Kış Kampanyası 
1 Ekim’de başlayan ve 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanya; Mercedes-Benz Türk Yetkili Servislerinde, 749 TL ve üzeri orijinal yedek parça, aksesuar, orijinal yağ ve lastik alışverişi yapan hafif ticari araç müşterilerini sürpriz hediye bekliyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.