Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Bajaj’ın Dünya Servis Yetenek Yarışmasında 3.Lük Türkiye’nin Oldu

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan ve Türkiye pazarında Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş tarafından temsil edilen Bajaj...

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan ve Türkiye pazarında Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş tarafından temsil edilen Bajaj’ın düzenlediği “Dünya Servis Yetenek Yarışması 2017’de” dünya 3’üncüsü Türkiye’den çıktı. 

Bajaj Türkiye distribütörü Kuralkan Motorlu Araçlar’ı temsilen yarışmaya katılan Oktay Motor Servisi’nden Fatih Demircan rakipleri arasından sıyrılarak dünya 3’üncüsü olmayı başardı. 

Dünyadaki Bajaj distribütörlerine ait servis noktalarında çalışanların becerilerini tanımak ve onları mükemmel bir hizmet sunmaları için motive etmek amacını güden yarışma Hindistan’ın Pune kentinde düzenlendi. 
2016 yılında 62 ülkeden 3 bin 500 teknisyenin ön eleme ile başladıkları yarışmanın finalinde 16 ülkeden 33 servis uzmanı kıyasıya yarıştı. 

Yazılı, sözlü, ölçüm ve tamir olmak üzere 4 kategoride gerçekleştirilen finalde birinciliği Kenya, ikinciliği de Sri Lanka’lı uzman teknisyen kazandı. 

Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş Satış ve Pazarlama Müdürü Ekrem Ata, kazanılan dünya üçüncülüğünün satış sonrası servis hizmetlerde müşteri memnuniyetini arttırmak için yaptıkları çalışmaların bir göstergesi olduğunu belirtti. Ata, “Biz sadece motor satan bir marka değiliz. 

Bajaj markasını tercih eden müşterilerimizin, satış sonrasında da aynı sorumluluk, bilgi ve tecrübe ile yanlarında olduğumuzun en somut göstergesi kazanılan bu başarıdır. Satış sonrası servis hizmet kalitemizi en üst noktaya çıkartmak amacıyla çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz” dedi. 

Modellerinin sahip olduğu yüksek kalite ve teknoloji ile motosiklet sektörünün lider markası Bajaj, Türkiye geneline yayılmış 183 yetkili servis ve 122 yetkili bayi ile yaygın satış/satış sonrası ağına sahip ve müşterilerine en yakın noktadan hizmet veriyor.

Hiç yorum yok