Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aytemiz’de 40 TL’ye varan bonus

Bonus üyesi AYTEMİZ istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş...

Bonus üyesi AYTEMİZ istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın. 

Kampanya 16 Kasım – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi AYTEMİZ istasyonlarında geçerlidir. 

Kampanyaya dahil firma kodları 3060 Kampanya Kodları; Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 30 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 40 TL bonus kazanacaktır. 

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 30TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 40TL bonus/indirim kazanabilir. 

Kazanılan bonus, 5 – 15 Ocak 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi AYTEMİZ istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 16 Ocak sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. 


Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 5 – 15 Ocak 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi AYTEMİZ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır. 

Garanti Bonus'lar, Flexi, Money , Paracard, diğer banka Bonus kartları (PTT Bonus ve TFKB Happy Card Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir. TFKB Happy Card Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business , Burgan Bonus Business ve PTT Bonus dahil değildir. 

Miles&Smiles Kredi kartları ,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr'den ulaşabilirsiniz. 

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olanlar, ilgili tüm kartlarıyla dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır. BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. 

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “AYTEMİZ” yazıp 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. 

Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla AYTEMİZ istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için EVET AYTEMİZ yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL dir. 

Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler. 

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir. 

Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS'inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Hiç yorum yok