Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Harley Davidson 115.Yılını Sekiz Yeni Softail Modeliyle Kutluyor

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley Davidson, 115. yılını bugüne kadarki en büyük ürün geliştirme projes...

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley Davidson, 115. yılını bugüne kadarki en büyük ürün geliştirme projesiyle kutluyor. 

Dyna hattının sürüş performansını Softail hattının özel tasarımıyla birleştiren Harley Davidson, motor tutkunlarının karşısına tamamen yeni sekiz Softail modeliyle çıkıyor. 

Harley Davidson efsanesi 115. yılına sekiz yeni Softail modeliyle damga vurmaya hazırlanıyor. Yeni Fat Boy,® Heritage Classic, Low Rider,® Softail Slim,® Deluxe, Breakout,® Fat Bob® ve Street Bob® motosikletleri, Harley Davidson’ın geçmişini ve orijinalliğini modern bir gözle yorumluyor. 

Önceki modellerden tamamen farklı bir tasarıma sahip yeni Softail hattı, motosiklet tutkusunu bir üst seviyeye taşıyor. 
Milwaukee-Eight 107 motoruyla güçlendirilmiş, daha sert ve daha hafif çelik çerçeveye sahip Softail serisi, güçlü motoruna otantik ancak bir o kadar da çağdaş tasarımıyla eşlik ediyor. 

Yeni Softail serisinin Harley Davidson tarihindeki en kapsamlı AR-GE çalışmasının bir sonucu olduğunu belirten Harley Davidson Ürün Portföy Müdürü Paul James; “Binlerce saat süren araştırma ve testler sonucunda bu yeni tasarıma ulaştık. Ar-Ge çalışmalarımızın tamamında sürücü deneyimini daha üst seviyeye çekmeye odaklandık. 

Harley Davidson’ın orijinalliğini, geçmiş mirasını ve ruhunu en iyi şekilde hissettirebilmek için Softail serisini en modern teknolojiyle buluşturduk.” diye konuştu. Harley Davidson Tasarım Departmanı Başkan Yardımcısı Brad Richards ise “En küçük vidaya kadar her türlü ayrıntıyı düşündük. 

 Yeni softail serisi, Harley Davidson’ın stil ve mühendisliğinin gerektirdiği ekip çalışmasını en iyi şekilde yansıtıyor” diyerek, Harley Davidson’ın sıradan bir marka olmadığının ve ancak nesilden nesile aktarıldığının da altını çizdi.  

Tüm Softail modellerinde bulunan yeni teknolojiler ise şöyle; 
• Benzersiz Daymaker Özel LED ön far 
• Geliştirilmiş elektrik sistemi şarjı 
•Kolayca ayarlanabilir arka şok ön yükleme ayarı (ayarlama yöntemi modele göre değişiyor) 
• Yepyeni Dashboard 
• Anahtarsız çalıştırma (KeylessGo) ve gelişmiş güvenlik sistemi 
• Gidon başına monte edilmiş USB şarj noktası 
• Yeni yakıt tankları

Hiç yorum yok