Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Audi en iyi otomobil markası seçildi

Audi, gelecekte sürdürülebilirlik konusunda BrandTrust tarafından yapılan Dayanıklılık Endeksi'nde diğer tüm Alman otomobil markalarını...

Audi, gelecekte sürdürülebilirlik konusunda BrandTrust tarafından yapılan Dayanıklılık Endeksi'nde diğer tüm Alman otomobil markalarını geride bırakarak birinci oldu. 

Marka, 2015 yılında gerçekleştirilen önceki araştırmaya kıyasla yerini bir basamak yükselterek, birinciliği Tesla'dan devraldı. 

Alman otomobil markalarının dayanıklılığını ve gelecekte sürdürülebilirliğini ölçmeyi amaçlayan endeks, marka ve yönetim danışmanlığı şirketi BrandTrust tarafından gerçekleştirilen temsili bir araştırmayı temel alıyor. 

Değerlendirme kriteri olarak 10 "dayanıklılık göstergesi" kullanıldı Markanın değişikliklere uyum sağlama becerisi, sosyal alandaki varlığı, trend belirleme yeteneği, marka deneyiminin kalitesi ve müşteri bağlılığı, bu kriterlerden bazıları. 


İki sene önceki araştırmanın sonuçlarıyla kıyaslandığında, Audi hemen hemen her kategoride puanını artırdı. 

Araştırmayı hazırlayanlara göre bu başarıda markanın ürünlerinin kalitesi, net marka konumu ve etkileyici marka deneyimi büyük rol oynadı. Audi, geleceğin mobilitesini geliştirmek üzere çalışmayı sürdürüyor. 

Yeni Audi A8, yüksek ölçüde otomatik sürüş için geliştirilen dünyanın ilk seri üretim otomobili. Ingolstadt merkezli marka, önümüzdeki yıl Audi e-tron ile tümüyle elektrikli otomobiller çağının kapılarını aralayacak. 

Audi, 2025 yılına dek tüm segment ve konseptlerde 20'yi aşkın elektrikli ve hibrit otomobili ürün gamına katmayı planlıyor. Plana göre, Audi'nin tüm ürün gamının üçte biri bu tarihe kadar elektrikli otomobillerden oluşacak.

Hiç yorum yok