Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Skoda’nın Elektriklisi Frankfurt Fuarında

Skoda, 12-24 Eylül arasında kapılarını açan 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda elektrikli konseptini ve global SUV atağını temsil eden model...

Skoda, 12-24 Eylül arasında kapılarını açan 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda elektrikli konseptini ve global SUV atağını temsil eden modellerini ziyaretçilerle buluşturdu. 

Skoda’nın yakın gelecekteki elektrikli otomobilini temsil eden ve markayı dijital geleceğe bir adım daha yaklaştıran VISION E, büyük ilgi topladı.  

Skoda’dan Elektrikli Gelecek: VISION E 
Skoda’nın 2017 Frankfurt Fuarı’nda sergilediği VISION E, markanın tarihinde geliştirdiği, otonom sürüşe elverişli ve tamamen elektrikli ilk araç olarak dikkat çekiyor. 

Alışılmışın dışında bir görünüme sahip olan VISION E, Skoda’nın bundan böyle elektrikli araçlarında kullanacağı tasarım dilinin belirgin özelliklerini taşıyor. 

Birbirinin tam zıt yönünde açılan kapılara sahip oluşu ve ortada B-sütununun bulunmayışıyla dikkati çeken araç, bununla birlikte her bir yolcuya “dönebilme” özelliğine sahip koltuklarla konfor ve pratiklik sunuyor. 

Yan aynaların tarihe karıştığı konseptte, aracın etrafını içerideki ekrana yansıtan kameralar kullanılıyor. VISION E’de, toplam gücü 306 PS’yi bulan ve dört tekerleğe de yerleştirilmiş birer elektrik motoru sayesinde hareket ediyor. Kablosuz olarak şarj edilebilen aracın tek şarjla menzili 500 km’yi bulurken, azami hızı da 180 km/s.  
Skoda’nın Yeni SUV’u Karoq Sahnede 
2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda sergilenen önemli modellerden biri de, yeni SUV modeli Karoq oldu. Skoda markasının yeni kompakt SUV modeli Karoq, ilk kez Frankfurt’ta ziyaretçilerle buluştu. 

Markanın yeni oluşturduğu SUV tasarım diline uygun olarak duygusal ve dinamik bir görünüm sunan Karoq, gerçek bir Skoda olduğunu, sunduğu benzersiz iç mekan genişliği, yeni sürücü destek sistemleri, tamamen LED teknolojisine sahip farları ve bir Skoda modelinde ilk kez kullanılan dijital gösterge paneli gibi üstünlüklerle kanıtlıyor.  

Kodiaq’ın Yeni Versiyonları Frankfurt’taydı 
Skoda markasının SUV atağının ilk temsilcisi olan ve kısa zamanda tüm dünyada beğeni toplayan Kodiaq, yeni versiyonlarıyla birlikte 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gösterildi. 

Kodiaq Sportline ve Kodiaq Scout versiyonları, markanın SUV atağının devamı olarak dikkat çekiyor. Sportline versiyonu, dinamik donanım ve tasarımla birlikte büyük SUV’un sportif yüzünü temsil ediyor. 

Kodiaq Scout ise, standart dört tekerlekten çekiş ve off-road tarzı araçlara özgü tasarım detaylarıyla öne çıkıyor. Bu yeni versiyonlar, 150 PS-190 PS arasında güçler üreten iki benzinli ve iki dizel motor seçenekleriyle sunuluyor.

Hiç yorum yok