Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk, Eylül ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında faizi %0,59’dan başlayan kredi fırsatı ve avantajlı ö...

Mercedes-Benz Türk, Eylül ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında faizi %0,59’dan başlayan kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. 

Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.  

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları 
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Eylül ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA, SLC ve smart otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor. 

Eylül ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri de avantajlı kredi ve ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor.  

Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda,  
120.000 TL’ye 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı seçenekleri sunuluyor. Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet ve SLC model otomobiller için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda; - 150.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay vade ve %0,59 faiz oranından yararlanılabiliyor. 

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan (E 180, E 220 ve E 300) otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile, - 180.000 TL kredi tutarı %1.09 faiz oranı ve 12, 24, 36 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. 

Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart model otomobilleri tercih eden müşterilere ise; - 40.000 TL kredi, %0 faiz avantajı ile 24 aya varan vade ve 1.667 TL’den başlayan aylık ödeme seçenekleriyle sunuluyor. 

Lastik garantisi Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında müşterilerin beğenisine sunuluyor.  
AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti kampanyası 
İki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. 

Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından, Erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor. 

Ön ödemeli bakım paketleri kampanyası Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda; %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.  

Mercedes-Benz hafif ticari araç kampanyaları Eylül ayında da devam ediyor 
Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı Vito, cazip kredi olanakları ile müşterilerini bekliyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Eylül ayında 2017 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel; - 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçenekleri ile - %1,09 sabit faiz oranı fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor. 

Sprinter araç alımlarında, 10.000 TL’ye varan indirimler sunulurken, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in far ve yağmur sensörü, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri sunan 2017 model Sprinter’e özel Eylül ayında hazırladığı kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere; 2017 model Sprinter’e, - % 0,89 sabit faiz oranı ile - Kurumsal müşterilere aylık 519 TL’den, - Şahıs firmalarına ise aylık 535 TL’den başlayan ödemelerle sahip olma fırsatı sunuluyor.  

2. El Hafif Ticari Araç Kampanyaları 
Mercedes-Benz Türk’ün 2. el hafif ticari araç markası Used1 altında Eylül ayında sunduğu kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda; - % 1,09’dan başlayan faiz oranı ile - Kurumsal müşteriler 544 TL’den, - Bireysel/şahıs firması müşteri tiplerinde ise 564 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabiliyor. 

Mercedes-Benz Türk’ten 50. Yılı Şerefine Sprinter- Vito’ya Özel Balata Kampanyası 
Bu yıl 50. yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk,1 Eylül – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında Mercedes-Benz yetkili servislerinde Sprinter ve Vito model araçlarının periyodik bakımlarını yaptıran müşterilerine 50. yılı şerefine ön ve/veya arka balata değişimlerinde %50 indirimden faydalanma imkânı sunuyor.

Hiç yorum yok