Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ayda 963 TL Taksitle Peugeot

Peugeot Türkiye; gelişmiş teknolojileri, yakıt cimrisi performanslı motorları ve i-Cockpit ile sıra dışı sürüş keyfi sunan modellerine Ağus...

Peugeot Türkiye; gelişmiş teknolojileri, yakıt cimrisi performanslı motorları ve i-Cockpit ile sıra dışı sürüş keyfi sunan modellerine Ağustos ayına özel çok cazip avantajlar sunuyor. 

Peugeot modellerinde 963 TL’den başlayan taksit fırsatı ve cazip kredi seçenekleri sunuluyor. Ayrıca sınırlı sayıda kaçırılmayacak Techno Edition fırsatlarını kaçırmamak için tüketicileri en yakın Peugeot Yetkili Satıcısı’sına davet ediyoruz. 

Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi, Otomatik Park Sistemi, 3D Led farlar gibi birçok teknolojik donanımı sunan ve Peugeot i-Cockpit ile sürüş keyfini standartların üzerine taşıyan Peugeot 208, 54.300 TL’den başlayan fiyatlarla sınırlı sayıda Techno Edition fırsatı ile sunuluyor. (Techno Edition: Mirror Screen iletişim sistemi ve Geri görüş kamerası) 
Sınıfının en düşük yakıt tüketimini, en iyi performansını ve gelişmiş teknolojileri ile sıra dışı sürüş keyfini sunan Peugeot 308, 20.000 TL 20 ay %0 faiz fırsatıyla veya 36.000 TL 48 ay ve ayda 963 TL taksitli kredi kampanyası sınırlı sayıda Techno Edition fırsatı ile sunuluyor. (Techno Edition: Geri Görüş Kamerası, Ön ve Arka park yardım sistemi ve Panoramik Cam Tavan standart) 

Yüksek donanımı, teknolojik özellikleri, ödüllü PureTech Turbo motoru ve tam otomatik EAT6 şanzımanı ile Yenilenen SUV Peugeot 2008, 89.900 TL’den başlayan fiyatlarla sınırlı sayıda Techno Edition fırsatı ile sunuluyor.(Techno Edition: Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi (FARC) ve Navigasyon sistemi) 
Güçlü ve özgün karaktere sahip, şık ve farklı tasarımıyla üst düzey teknoloji ve benzersiz sürüş keyfi sunan Yılın Otomobili Yeni Peugeot SUV 3008, 50.000 TL 25 ay %0,99 faizli kredi fırsatıyla sunuluyor. 

Sınıfının öncüsü ve hafif ticari ürün gamının başarılı modeli Partner Tepee’nin tüm versiyonlarında geçerli 30.000 TL için 20 ay %0 faizli kredi kampanyası sunuluyor.

Hiç yorum yok