Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Axess ile TOTAL'de 50 TL chip para

16 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi TOTAL istasyonlarında , Akbank POS cihazlarından farklı günler...

16 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi TOTAL istasyonlarında, Akbank POS cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4.akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek toplam 50 TL chip-para hediye edilecektir. 

“Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından bir kez “ TOTAL “ yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir. 

Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri TOTAL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. 
Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess faydalanabilir. Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir. Kampanya müşteri bazındadır.

Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan en fazla bir kez toplam 50 TL Chip – para kazanabilir. Mevcut chip-paraların kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. 

Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 8 Ekim 2017 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi TOTAL istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. 

Kullanılmayan chip-para’lar 9 Ekim 2017 tarihinde silinecektir. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Hiç yorum yok