Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Pulsar NS200 Ve RS200’ler Bayilerde

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan ve Türkiye distribütörlüğü Kuralkan Holding tarafından yürütülen Bajaj’ın, Euro4...

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan ve Türkiye distribütörlüğü Kuralkan Holding tarafından yürütülen Bajaj’ın, Euro4 teknolojisinin tamamına sahip yeni Pulsar NS200 ve RS200 modeli bayilerdeki yerini aldı.  

Yeni Pulsar NS200 Heyecan İçin Tasarlandı 
Türkiye pazarına girdiği günden beri sport segmentinin lideri olan Pulsar NS200’ün Euro4 standartlarıyla uyumlu yeni NS200 ile üç bujili motorun sağladığı en üst seviyedeki güç dağılımı; içindeki adrenalin tutkusunu sonuna kadar yaşatacak. 

Euro4 teknolojisi ile gelen ABS, Full Enjeksiyon, OBD1 ve Yakıt Buharı Koruma Sistemleri ile sokakların asi çocuğu şimdi daha da güçlü! 

Yeni NS200, sert manevralarda da kolaylık sağlayan ve dengeyi önemli ölçüde artıran, neredeyse 50:50 ağırlık dağılımı ve alçak ağırlık merkezi ile öne çıkarıyor. 

ABS destekli fren sistemi ile maksimum hızda bile her türlü hava koşullarında kısa fren mesafesi sağlıyor. Yeni NS200, yalnızca teknolojisi değil, aynı zamanda sürücüsüne yaşattığı konfor ile de farkını ortaya koyuyor.
Virajlı yollarda olduğu kadar, düz yollarda da ideal bir heyecan makinesi. Sürücünün esas alındığı tasarımıyla; daha alçak ağırlık merkezi ve nitrox tekli amortisör ünitesi, motosikleti konforlu bir yol arkadaşı yaparken, unutulmaz bir sürüş deneyimi de sağlıyor.  

Pulsar RS200 ile Bajaj'ın Çığır Açan Üçlü Ateşleme Teknolojisiyle Tanışın 
 Son kilometreye kadar pes etmeyenler ve yola imzasını atanlar için dizayn edilen yeni RS200; ABS, Full Enjeksiyon, OBD1, Yakıt Buharı Geri Dönüştürme Sistemleri ve yeni eklenen farklı renk seçenekleriyle yolculuğun ötesinde bir sürüş keyfi sunuyor. 

Pulsar tutkunlarının büyük heyecanla beklediği yeni RS200, göz alıcı tasarımı, kristal arka led lambaları, yarış egzosu, alaşımlı şık jantları ve mercek farı ile tüm bakışları üzerinize çekecek. 
Euro4 teknolojisine sahip yeni RS200 4 valfli, SOHC motorlu, sıvı soğutmalı silindiri ile tam bir güç makinası. Yakıt enjeksiyon sistemi etkin bir yanma sağlarken, bir taraftan da daha önce görülmemiş bir gücü açığa çıkarıyor. 

ABS destekli fren sistemi ile maksimum hızda bile her türlü hava koşullarında kısa fren mesafesi sağlayan yeni RS200, sürücüsünü ve kendini her yolda ve her koşulda koruyacak şekilde tasarlandı. 126 bayii ve 187 servis noktası ile Bajaj, Türkiye’nin 62 ilinde hizmet vermektedir.  

PULSAR NS200 
Motor Kapasitesi: 199.5 cc Güç: 24.48 @ 9500 (Ps @ RPM) Tork: 18.3 @ 8000 (Nm @ RPM) Motor: SOHC - 4V - Sıvı Soğutma Tavsiye edilen perakende fiyatı 11.300 ₺ olup, fiyata KDV, ÖTV dahil olup plaka masrafları hariçtir. http://bajaj.com.tr/turkce/modeller/motosikletler/pulsar/pulsar-ns-200-yeni/genel-bakis/  

PULSAR RS200 
Motor Kapasitesi: 199.5 cc Güç: 24.48 @ 9750 (Ps @ RPM) Tork: 18.3 @ 8000 (Nm @ RPM) Motor: 4 valf DTS-i 200 cc Üç Bujili Ateşleme Tavsiye edilen perakende fiyatı 13.590 ₺ olup, fiyata KDV, ÖTV dahil olup plaka masrafları hariçtir. http://bajaj.com.tr/turkce/modeller/motosikletler/pulsar/pulsar-rs-200-yeni/genel-bakis/