Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Ford Kuga ve Ranger ile İstanbulda İki farklı parkur iki farklı güç

“Bir Başka” konseptiyle Türkiye pazarında yeni bir dönemin kapılarını aralayan Ford’un 29 Nisan-26 Mayıs tarihleri arasında 8 ili kapsayan ...

“Bir Başka” konseptiyle Türkiye pazarında yeni bir dönemin kapılarını aralayan Ford’un 29 Nisan-26 Mayıs tarihleri arasında 8 ili kapsayan Yeni Ford Kuga ve Ranger Test Sürüşü Tanıtım Turu’nun son durağı İstanbul olacak. 

25- 26 Mayıs tarihlerinde Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlikte misafirler, 2 özel parkurdaki zorlu test sürüşlerinin yanı sıra oyun alanlarında aileleriyle keyifli vakit geçirebilecek. 

 Ford’un, 1,5 lt dizel otomatik versiyonu ile Türkiye SUV pazarına iddialı bir giriş yapan Yeni Ford Kuga ve en zorlu arazi koşullarıyla kolayca başa çıkabilecek şekilde tasarlanan ve geliştirilen ve Euro NCAP testlerinden 5 yıldız alan tek pick-up olma unvanına sahip olan modeli Yeni Ford Ranger Wildtrak ile çıktığı 8 ili kapsayan test sürüşü tanıtım turunun son durağı İstanbul olacak. 

25-26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik kapsamında, iki modele özel oluşturulan son derece zorlu parkurlar yer alacak. 

Katılımcılar, Yeni Ford Ranger için özel olarak hazırlanan “su geçişli” test parkurunda; su geçişi, yan geçiş ve çapraz geçiş deneyimini yaşarken, Yeni Ford Kuga için hazırlanan “smart cone” parkurunda ise adrenalini en üst seviyede hissedecek. 

 Her iki gün de saat 10:00’da başlayıp, 19:30’da sona erecek olan etkinlikte, sürüş parkurlarına ek olarak misafirlerin keyifli vakit geçirebileceği boks makinesi ve langırtın olduğu bir oyun alanı da yer alacak.