Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Bahaneyi Bırak Antrenmana Başla

Sportifkimliğiyletanınan başarılı oyuncu Kerem Bürsin,herkesi bahaneleri bırakıp antrenman yapmaya davet ediyor.  “Bir hedefe ulaşma...

Sportifkimliğiyletanınan başarılı oyuncu Kerem Bürsin,herkesi bahaneleri bırakıp antrenman yapmaya davet ediyor. 

“Bir hedefe ulaşmak için gerekli olan tek şey sensin” diyen Bursin, Nike+ Training Club uygulaması üzerinden oluşturduğu 21 günlük antrenman programıyla ilham vermeyi ve yol göstermeyi amaçlıyor.

Programa katılmak için cep telefonundaki kişisel trainer olma özelliğine sahip NTC uygulamasını ücretsiz indirerek Kerem Bursin’i arkadaş olarak eklemek yeterli. 
Programla ilgili detaylara www.nike.com/kerembursin adresinden ulaşılabiliyor. Bir alışkanlık kazanmak için 21 güne ihtiyaç olduğu tespitinden yola çıkan Kerem Bürsin sporu hayatlarının bir parçası haline getirmek isteyenlere çağrıda bulunuyor. 

Nike+ Training Club uygulamasında yarattığı 21 günlük programla takipçilerinin değişim yolculuğuna destek olmayı amaçlayan ve sporu her zaman hayatının öncelikleri arasında tutan Bürsin şunları söyledi:

 “Sınırlarını zorlayarak kendi potansiyelinin farkına varmak ve bahaneleri bırakarak başarıya ulaşmak için 21 günlük antrenman programına katıl ve sporu hayatının vazgeçilmezi yapmaya başla.

Limitleri koyan insanın zihnidir. Tam olarak inandığında yapabileceklerinin sınırı yok. Etrafında sana inanmayanlar olabilir, ama sen kendine inandığında her şeyi başarabilirsin. Unutma, başlamak bitirmenin yarısıdır.”