Header Ads

Opette 50 TL Paraf para

Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında 1 Nisan-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz harcamasına 50 TL ParafPara verilecektir. 

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce OPET yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir. Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir. 

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 25 Mayıs 2017’ye kadar Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir. 

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 50TL ParafPara kazanabilir. Harcamaların mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 
Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki harcamalar dikkate alınmaktadır. Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonları, www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına OPET yazılarak listelenebilmektedir. 

Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahilindedir. 25 Mayıs 2017’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar 26 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır. Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. 
 llllll
Turkcell, Vodafone ve Avea dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır. Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. 

Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

Blogger tarafından desteklenmektedir.