Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Renault, Alpıne Ve Dacia Yenilikleriyle 87. Cenevre Otomobil Fuarı’nda

Renault, Alpine veDacia, 7-8 Mart’ta basın günleri düzenlenecek 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’na hazırlanıyor. Renault Cenevre’de Yeni Captu...

Renault, Alpine veDacia, 7-8 Mart’ta basın günleri düzenlenecek 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’na hazırlanıyor. Renault Cenevre’de Yeni Captur’ün ilk gösterimini gerçekleştiriyor. 

Renault standında kapsamlı bir crossover serisi ve bir elektrikli otomobil sürprizi hazırlanıyor. Alpine, yepyeni seri üretim modelinin dünya prömiyeri ile geri dönüşünü kutluyor. 

Dacia Yeni Logan MCV Stepway’i ve yeni limited edition versiyonlarının lansmanını gerçekleştiriyor. Cenevre’de prömiyeri gerçekleştirilecek olan Yeni Captur, artık daha da sıra dışı bir stil ve yeni teknolojiye sahip.
Yeni Koleos ve Alaskan, Cenevre Otomobil Fuarı’nı takibenAvrupa pazarında 2017’de pazara sunuluyor olacak. Avrupa’nın öncü ve liderelektrikli otomobil markası olan Renault,Cenevre için bir elektrikli otomobil sürprizi hazırlıyor. 

Alpine, Cenevre Otomobil Fuarı ile geri dönüyor ve yepyeni seri üretim modelinin dünya prömiyeri ile geri dönüşünü kutluyor. DaciaYeniLogan MCV Stepway’ive yeni limited edition serilerini lanse ediyor.