Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

lexus yeni konsept showroomunu açtı

Türkiye pazarına geçtiğimiz yıl İstanbul’da açtığı ilk showroomu ile giriş yapan Lexus, şimdi ise özel modellerini ve hizmetlerini açtığı y...

Türkiye pazarına geçtiğimiz yıl İstanbul’da açtığı ilk showroomu ile giriş yapan Lexus, şimdi ise özel modellerini ve hizmetlerini açtığı yeni konsept showroom ile Ankaralı kullanıcılarla buluşturuyor. 

Premium segmente farklı bir bakış açısı getiren Lexus, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de göz alıcı şıklığı, kalitesi ve performansı ile “ayrıcalıklı” olmak isteyenlere hitap ediyor. 

Bir otomobil markasından çok bir yaşam biçimi sunan Lexus, Ankara AVM’de yeni bir konsept showroomu hizmete sokarak markayı Ankaralılarla buluşturdu. 

Premium otomobil üreticisi, İstinye Park’ın Meydan alanında açtığı pop-up showroomu ile de dünya markaları arasındaki yerini almıştı. 

Her ay farklı bir modelin sergileneceği showroomda, iki haftada bir düzenlenen test sürüşü günleri ile kullanıcılara Türkiye’de satışa sunulan Lexus modellerini deneyimleme fırsatı sunuluyor. Lexus müşterilerinin rahat ve hızlı hizmet alabilmesi için tasarlanan showroom, her gün 10:00-22:00 arasında hizmet veriyor. 

Lexus aynı zamanda, 60’a yakın noktada sunduğu servis hizmetleri ile müşterilerinin Türkiye’nin hemen her yerinde satış sonrası hizmetleri kolayca alabilmelerini sağlıyor.