Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLVO DAN DÜNYANIN EN UZUN OTOBÜSÜ

Volvo, geliştirdiği Gran Artic 300 otobüs modeliyle birlikte dünyanın en büyükleri arasına adını yazdırmaya hazırlanıyor.  Volvo ürü...

Volvo, geliştirdiği Gran Artic 300 otobüs modeliyle birlikte dünyanın en büyükleri arasına adını yazdırmaya hazırlanıyor. 

Volvo ürün yelpazesinin otobüs ayağı diğer tüm sınıflarda olduğu gibi sunulduğu pazarlarda oldukça ilgi görüyor. İsveçli üretici diğer segmentlerde olduğu gibi bu modellerde de her geçen yıl üstüne katarak yoluna devam ediyor. 

Brezilya’nın Rio De Janerio kentinde düzenlenen FetransRio organizasyonuyla birlikte gelişim sürecini tamamlamak üzere olduğu yeni otobüsünü karşımıza çıkaran Volvo, geçmişte olduğu gibi yine ilkler arasına adını yazdırmaya hazırlanıyor. 
Volvo’nun gelişim sürecini Brezilya’da tamamladığı ve iki farklı şasinin birleştirilmesiyle oluşturduğu yeni Artic 300 modeli, uzunluğuyla dünyanın en büyük otobüsü ünvanına sahip olacak. 

Yaklaşık 30 metrelik bir uzunluğa sahip olan Gran Artic 300’ün adından da anlaşılığı üzere 300 yolculuk bir taşıma kapasitesine sahip. Volvo Gran Artic 300 ile birlikte Artic 210 ve Artic 180 modellerini de belirlenen pazarlarda satışa sunuyor.LOG