Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FIAT 500X DİZEL OTOMATİK SATIŞTA

Fiat 500X’in dizel motorlu ve çift kavramalı otomatik şanzımanlı versiyonu ülkemizde satışa sunuldu.  Cross ve Cross Plus adı verile...

Fiat 500X’in dizel motorlu ve çift kavramalı otomatik şanzımanlı versiyonu ülkemizde satışa sunuldu. 

Cross ve Cross Plus adı verilen iki zengin donanım seviyesine sahip Fiat 500X’in önden çekişli ve DCT adı verilen çift kavramalı altı ileri otomatik şanzımanlı versiyonu, 1.6 litre 120 HP ve 320 Nm torka sahip Multijet 2 teknolojili dizel motorla kombine ediliyor. 

Fiat 500X’in en çok tercih edilen versiyonu olmaya şimdiden aday olan model, aralık ayı boyunca “düz vites fiyatına otomatik vites” kampanyası kapsamında 90 bin 900 TL’den başlayan fiyatla dikkatleri üzerine çekiyor. 

1.6 litre 120 HP’lik Multijet 2 dizel motora ve çift kavramalı altı ileri DCT otomatik şanzımana sahip Fiat 500X model versiyonları, sunduğu 4.3 litrelik ortalama yakıt tüketim değeriyle olduğu kadar güç ve performansıyla da dikkat çekiyor. 

Dizel-otomatik Fiat 500X’te elektronik park freni, sürüş modu seçici, park sensörlerinden hız sabitleme sistemine, dokunmatik ekranlı ve bluetooth, USB/AUX bağlantılı bilgi eğlence sisteminden yokuş kalkış destek sistemine kadar pek çok farklı donanım standart olarak sunuluyor. 
2016 yılında Amerikan Otoyol Güvenliği Enstitüsü (IIHS) tarafından En Yüksek Güvenlik (Top Safety Pick+) kategorisinde değerlendirilen Fiat 500X, sınıfında tek olarak sahip olduğu McPherson bağımsız arka süspansiyon sayesinde yol tutuş ve konfor arasındaki ideal dengeyi kullanıcılarına sağlıyor. 

Fiat 500X, sunduğu aktif ve pasif güvenlik sistemleri ve sahip olduğu üst düzey teknoloji ile tasarlanmış ve üretilmiş gövdesi ile kullanıcısı ve yolcuları için benzersiz bir güvenlik ortamı yaratıyor. 

Standart olarak sunulan ESP, TCS, altı hava yastığı, viraj içini aydınlatan sis farları gibi özelliklere ek olarak, isteğe bağlı olarak tercih edilebilen çarpışma önleme sistemi, şerit takip sistemi ve kör nokta uyarı sistemi gibi üst düzey teknolojiler ile kendi sınıfında fark yaratıyor.automagg