Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

EUROPCAR VE TURKCELL PLATİNUMDAN %50 İNDİRİM KAMPANYASINDA YENİ DÖNEM BAŞLADI

Europcar ile TurkcellPlatinum’un düzenlediği ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği araç kiralamada % 50 indirim kampanyası 31 Mayıs 2017 ...

Europcar ile TurkcellPlatinum’un düzenlediği ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği araç kiralamada % 50 indirim kampanyası 31 Mayıs 2017 tarihine kadar uzatıldı. 

Dünyada araç kiralama sektörünün önde gelen markalarından biri olan Europcar, İletişim devi Turkcell Platinum ile gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören kampanyasında üçüncü dönemi başladı. 

Europcar ile Turkcell Platinum ortaklığında düzenlenen kampanya ile en az iki yıllık ehliyet sahibi olan 21 yaş üzerindeki Turkcell Platinum müşterileri, 1 Ekim 2016 tarihi ile 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında günlük araç kiralamalarında Europcar hizmetlerinden % 50 indirimle faydalanabilecekler. 

Kampanya süresince Europcar'dan araç kiralamak isteyen Turkcell Platinum müşterileri, Europcar'ın belirlemiş olduğu liste fiyatları üzerinden %50 indirimli fiyatlarla araç kiralayabilecek.

%50 indirim fırsatları sadece araç kiralama fiyatları ile de sınırlı değil. Araçlardaki GPS Navigasyon ve bebek koltuğu gibi ekstra özellikler de yarı fiyatına sunulacak. 

Kampanya süresince Süper Hasar sigortasından da faydalanmak isteyen Turkcell Platinum hat sahipleri, günlük 9 TL karşılığında bu hizmete sahip olacak. Ayrıca kampanya nedeniyle günlük navigasyon 6 TL'den, çocuk koltuğu 4 TL'den, baston puset ise 3 TL'den sunulacak. 

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN BİR ŞİFRE YETERLİ Europcar %50 indirim kampanyasına katılmak isteyen Turkcell Platinum üyeleri, akıllı telefonlarındaki Platinum uygulamasının kampanyalar bölümünden kendilerine özel şifreler ile Europcar'ın internet sitesinden online rezervasyon yapabilecekler. 

Akıllı telefon uygulaması dışında Turkcell Platinum müşterileri de EUROPCAR yazarak 2200'a SMS gönderip kampanya şifrelerini alabilecekler. 

Şifre alındıktan sonra Europcar internet sitesi dışında +90 216 427 0 427 numaralı Europcar Rezervasyon Merkezi ile de iletişim kurularak araç kiralama işlemi gerçekleştirilebilecek. Kampanya boyunca Turkcell Platinum üyeleri %50 indirim fırsatı dışında ek sürücü opsiyonundan da ücretsiz olarak faydalanabilecekler. 

İlk olarak geçtiğimiz şubat ayında gerçekleştirilen kampanyada, mayıs ayı başından itibaren 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olan ikinci dönem başlamıştı. Yoğun talep ve ilgi neticesinde kampanyanın üçüncü dönemi de 1 Ekim 2016 tarihi itibariyle başlamış oldu.