Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FIAT EGEA SW EKİMDE TÜRKİYEDE SATIŞTA

Ürün geliştirme sürecinde Tofaş mühendislerinin büyük rol oynadığı ve toplamda 1 milyar doları aşan yatırımla hayata geçen Egea ailesinin s...

Ürün geliştirme sürecinde Tofaş mühendislerinin büyük rol oynadığı ve toplamda 1 milyar doları aşan yatırımla hayata geçen Egea ailesinin son ferdi, ilk kez Samsun’da görücüye çıktı. 

Fiat Egea’nın sedan ve HB’den sonra merakla beklenen modeli Egea Station Wagon’un ön gösterimi, 2-7 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Tüyap Samsun OtoShow Fuarı’nda gerçekleşiyor. 

Egea SW fuarın ilgi odağı olurken, farklı müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Fiat’ın yeni pick-up modeli Fullback’le beraber üstün ticari araç model yelpazesi içinde yer alan Doblo ve Ducato gibi pek çok modeli de dikkat çekti. 

Fiat markası, yurtiçi ve yurtdışından gelen 100 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuara, Egea SW’yle damgasını vurdu. 

Tofaş’ın 45 yıllık üretim tarihi içinde Kartal, Fiat Tempra Station Wagon ve Fiat Palio Weekend modellerinden sonra ülkemizde ürettiği dördüncü station wagon karoserli model olan Fiat Egea Station Wagon, ekim ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. 

Egea Station Wagon’un ön gösteriminin Samsun’da yapılıyor olmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç “Markamızın lider olduğu Samsun ilinde düzenlenen bu organizasyona en yeni ve birbirinden farklı modellerle katılım göstermek bizim için oldukça önem taşıyor. 

Yeni modellerimizin de katkısı ile bölgedeki portföyümüzü büyütürken müşteri memnuniyetinde en üst seviye hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.Automagg