Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

2017 DACIA SANDERO, SANDERO STEPWAY LOGAN VE LOGAN MCV PARİS AUTOSHOWDA

Dacia Paris Otomobil Fuarı’nda dört yeni model tanıtacak: Sandero, SanderoStepway, Logan,veLogan MCV.  Yenilenen modeller, Daciamüşte...

Dacia Paris Otomobil Fuarı’nda dört yeni model tanıtacak: Sandero, SanderoStepway, Logan,veLogan MCV. 

Yenilenen modeller, Daciamüşterilerinin beklentilerini karşılamak üzere yeniden tasarlandı  Dacia sıra dışı ön paneli ve farları ile göze çarpan yeni tasarımlarını gün yüzüne çıkarıyor 

Markanın yenilenenbu modelleri Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor olacak. Dacia, müşterileriyle beraber rekor yılını Paris Otomobil Fuarı’nda kutlayacak. Paris Fuarı aynı zamanda Dacia modellerinin çoğunda gerçekleştirdiği değişiklikleri paylaşma şansını da sunacak.

YenilenenSandero, SanderoStepway, Logan, ve Logan MCV her zamankinden daha çekici fiyatlarla müşterileriyle buluşacak. Dacia dört yeni modelini gözler önüne seriyor Tasarım açısından bakıldığında her dört otomobilin de ön panelleri yeniden düzenlendi ve her biri aile otomobili görünümüne kavuşturuldu. 

Tampon ve ön panel de değişiklikten geçirilip araçların sağlamlıkları ön plana çıkarıldı.LED’lerin kullanıldığı yeni farlar çok daha zarif ve modern bir görünüme kavuşturuldu. Far grubu dört kare halinde bir araya getirilerek yeni Daciafar imzası yaratıldı. Sandero, SanderoStepway, ve Logan’ın arka farları da yeniden tasarlandı. 

Araçların iç mekânlarında ise donanımlar, malzeme, ergonomik özellikler, saklama alanları ve çok daha fazlası üzerinde de değişiklikler yapıldı. 

Dacia’nın yeni modellerinin tanıtılacağı Paris Otomobil Fuarı basın toplantısı www.renault.comile birliktewww.facebook.com/Daciaadreslerinden eşzamanlı olarak yayınlanacak.