Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA AKILLI ELDIVEN ILE GELECEĞIN TEKNOLOJISINE ODAKLANIYOR

Skoda yeni modelleriyle olduğu kadar yeni üretim ve lojistik teknolojileriyle de öncü olmaya devam ediyor.  Geleceğin yenilikçi tekn...

Skoda yeni modelleriyle olduğu kadar yeni üretim ve lojistik teknolojileriyle de öncü olmaya devam ediyor. 

Geleceğin yenilikçi teknolojilerine odaklanan Çek marka, yeni akıllı eldivenleriyle endüstride devrim yapmaya hazırlanıyor. Skoda, ProGlove isimli eldivenleri kullanarak lojistik alanındaki çalışmalarını daha verimli ve kusursuz hale getiriyor. 

Üreticilerin başarılı olmasında büyük önem taşıyan lojistik alanı için her geçen gün yenilikçi teknolojilere odaklanan Skoda, akıllı eldivenleriyle daha hızlı, daha verimli ve hatasız bir süreç başlatıyor. ProGlove akıllı eldivenleri, dijitalleşmenin fabrikaya uygulanmasının adımlarından biri olarak dikkat çekiyor. 

Üzerinde özel bir tarayıcıya sahip olan eldivenler, seri üretimlerde de Skoda’ya daha fazla hız kazandıracak. Giyilmesi son derece kolay olan eldivenler, günlük işlerin daha çabuk yapılmasını sağlıyor. 
Eldiven doğru parçanın kullanılıp kullanılmadığını gösterirken, üretim süreçlerinin de doğru takip edilmesini garantiliyor. 

Geleneksel tarayıcılar gibi bilgi toplayan eldivenin en büyük farkı sadece basit bir hareketle ve herhangi ek bir cihaz gerektirmeden bilgi toplayabilmesi. 

Dikey ve yatay olarak kodları okuyabilen eldiven, çalışan sesli veya titreşimli olarak uyararak parçanın doğruluğunu onaylıyor.