Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA AFRİCA TWİN SAHİPLERİ OFF-ROAD EĞİTİMİNDE BULUŞUYOR

Honda Türkiye, 13 Ağustos 2016 tarihinde Africa Twin sahiplerine özel off-road eğitimi verecek.  Dünyada olduğu kadar Türkiye’de de m...

Honda Türkiye, 13 Ağustos 2016 tarihinde Africa Twin sahiplerine özel off-road eğitimi verecek. 

Dünyada olduğu kadar Türkiye’de de motosiklet kullanıcılarını bilinçlendirmek için güvenli sürüş eğitimlerini sürdüren Honda Türkiye, eğitimlerini yeni bir boyuta taşıyor ve Africa Twin sahiplerine özel off-road eğitimi vermeye hazırlanıyor. 

Göktürk, İstanbul’da Africa Twin için özel olarak hazırlanan off-road eğitim merkezinde Murat Yazıcı tarafından verilecek eğitime 12 şanslı Africa Twin sahibi katılacak. 

 Oldukça hareketli ve zevkli geçmesi planlanan eğitime Honda Fan Club sitesinde yer alan başvuru formunu dolduran ilk 12 kişi hak kazanacak. 

Eğitimin öncelikli şartları Africa Twin’lerinde off-road lastiklerinin takılı olmasının yanı sıra kask, mont, eldiven ve benzeri güvenlik aksesuarlarına sahip olmaları. 

Off-road lastiği olmayana yüzde 35 indirimli lastik İstanbul – Göktürk’te gerçekleştirilecek tam günlük eğitim öncesinde off-road lastikleri olmayan Africa Twin kullanıcıları, arzu ederlerse Anlaş’ın Capra X lastiklerine yüzde 35 indirimle sahip olabilirler. 

Anlaş’ın Capra X modelinin tavsiye edilen 90/90 B21 M/C 54T TL M+S ve 150/70 B18 M/C 70T TL M+S ölçülerindeki lastiklere indirimli ve sökme takma işçilikleri dahil 500 TL’ye satın almak mümkün. 

Anlaşma kapsamında katılımcılar off-road lastiklerini Anlaş’ın Avrupa Yakası Beşiktaş’ta bulunan ACR Gayrimenkul Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. veya Anadolu Yakası Ataşehir’de bulunan Kickstart Motorsports’tan temin edebilirler.