Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOMTOM BAYRAM TRAFIĞINDEN KAÇIŞ IÇIN ALTERNATIF ROTA ÇIZIYOR

TomTom, gerçek zamanlı trafik verisine sahip navigasyon cihazlarıyla bu Ramazan Bayramı’nda da sürücüleri trafik sıkışıklığı olmayan rotala...

TomTom, gerçek zamanlı trafik verisine sahip navigasyon cihazlarıyla bu Ramazan Bayramı’nda da sürücüleri trafik sıkışıklığı olmayan rotalara yönlendirecek. 

TomTom GO Serisi, 10 metreye kadar hassasiyetle yoldaki sıkışıklık, kaza, yol çalışması gibi en güncel trafik bilgilerini sunuyor. 

GO Serisi, hız kameraları konusunda da sürücüleri uyarıyor TomTom, Türkiye’de trafik sıkışıklığının en yoğun yaşandığı dönemler olan bayramlarda da anlık yol bilgileriyle sürücülerin daha az vakit kaybetmelerini sağlıyor. 

Trafik verisine sahip TomTom GO Serisi navigasyon cihazları, bayram gidiş-dönüş günlerinde sürücüleri trafiğin daha az olduğu yollara yönlendiriyor. GO Serisi, sürücüleri yoldaki hız kameraları konusunda da uyarıyor. 

2 dakikada bir güncelliyor 
TomTom Trafik, haritalanmış yolların tamamını kapsıyor ve dünyada 400 milyonu aşkın GPS sinyalinden alınan verileri kullanarak 10 metre hassasiyetle doğru trafik bilgisini sunuyor. Bilgiler her 2 dakikada bir güncelleniyor. Bu sayede sürücüler gidecekleri yere daha hızlı ulaşabiliyor. 

Sürücüler, TomTom GO Serisi navigasyon cihazlarıyla sıkışıklık, kaza, yol çalışması gibi olayların detaylarını görüntülüyor ve gecikmenin sebebini öğrenebiliyor. TomTom Trafik özelliği cihaz alındıktan sonra ömür boyu ücretsiz sunuluyor. 

5 ve 6 inçlik dokunmatik ekrana sahip TomTom GO 610, GO 510, GO 51 modelleri sırasıyla, 849 TL, 599 TL ve 598 TL’den satışa sunuluyor.