Header Ads

BMW CABRIO 2.18 MODEL ARAÇLAR ZIPCAR FİLOSUNDA YERİNİ ALDI

Saatlik araç kiralama şirketi Zipcar filosunu spor araçlarla zenginleştirmeye devam ediyor. 


Son olarak gençlerin tercih ettiği BMW Cabrio 2.18 model araçları sunmaya başlayan Zipcar, İstanbul ve Antalya’daki hizmet noktalarının sayısını arttırmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. 

Saatlik araç paylaşım sistemi ile tüm dünyada şehir hayatına hız ve konfor katan Zipcar, şehiriçi ulaşımını kolaylaştıran küçük ve spor modellerle gençlerin beklentilerini karşılamaya devam ediyor. 

Aylık 10 TL veya yıllık 75 TL karşılığında üye olunan Zipcar’da saati 13 TL’den başlayan ücretlerle araç kiralanabiliyor. Sigorta gibi ilave maliyetleri kullanıcılarına yansıtmayan Zipcar 30 km’ye kadar kullanımlarda ücretsiz yakıt imkanı sunuyor.  

Zipcar Hakkında  
Zipcar İstanbul’da ve Antalya’da şehrin yoğun temposunda yaşayan kişilere, şirket havuz araçlarında tasarruf etmek isteyen firmalara, araç sahibi olmayan ancak zaman zaman bir araca ihtiyacı olan bireylere yönelik araç sahipliğine ve araç kiralamaya yeni bir alternatif sunuyor. Zipcar’a üye olan bireyler İstanbul ve Antalya’nın çeşitli lokasyonlarında bulunan araçlara istedikleri zaman ulaşabiliyor, aynı zamanda üyeler dünyanın birçok yerinde bulunan Zipcar araçlarını da kullanabiliyor. Tüm bu imkanları hem bireyler hem de kurumlar araca ihtiyacı oldukları zaman kullanabiliyor. Özellikle şirketler için havuz araçlarına büyük bir alternatif olan Zipcar ile şirket çalışanları için araçları kullandığı sürece ücret ödeniyor. 

Bununla birlikte tüm rezervasyonlarda da kullanıcılara 30 km’ye kadar ücretsiz yakıt imkanı sunarken şirketler sigorta, bakım ve özel taşıt vergisine de masraf ve zaman ayırmak zorunda kalmıyor. Zipcar Lokasyonları; Arçelik Sütlüce, Ataşehir Birmot, Ataşehir Otokoç, Atatürk Havalimanı, Atlı Spor Klübü(Maslak), Başakşehir Ağaoğlu, Beylikdüzü Birmot, Büyükçekmece Tüyap, Çamlıca İş Merkezi, Galleria AVM(Bakırköy), Gayrettepe Metro, Grand Cevahir Hotel(Mecidiyeköy), Hilton Kozyatağı, İstinye Otokoç, İTV Taksim, İTV Suadiye, Kadıköy Başkent, Kalamış Marina, Katibim Otopark(Üsküdar), Koç Holding(Nakkaştepe), Küçükyalı Otokoç Genel Müdürlük Otoparkı, Koç Üniversitesi Ana Kampüs, Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Maslak Beybi Giz, Maslak Orjin, Mercedes Hadımköy, Özdilek Park Levent, Palladium(Ataşehir), Park Çağlayan, Polat Towers(Fulya), Şişhane Parktürk, T- Park Emniyet Evler(Levent), Taşdelen Otokoç, Tepe Nautilus(Kadıköy), Trump Towers(Mecidiyeköy), Yenibosna Otokoç, Zincirlikuyu Birmot, Antalya Havalimanı, Nişantaşı City’s, Meydan AVM, Republika Ortaköy, Republika Büyükçekmece, Sultanbeyli Sinpaş, Sultanbeyli Otosan, Zorlu Center, Suadiye Budget

Blogger tarafından desteklenmektedir.