Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AVİS ONLINE ÖDEMEDE YÜZDE 30 İNDİRİMLİ ARAÇ KİRALAMA FIRSATI

Araç kiralamanın lider markası AVİS, yaz döneminde rezervasyonlarını ve ödemelerini www.avis.com.tr adresinden online yapanlara yüzde 30 in...

Araç kiralamanın lider markası AVİS, yaz döneminde rezervasyonlarını ve ödemelerini www.avis.com.tr adresinden online yapanlara yüzde 30 indirim uyguluyor. 

Yaz sezonunun yoğun araç talebini karşılamak üzere filosunu yeni, tam bakımlı ve her bütçeye uygun araçlar ile donattıklarını belirten Avis Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici; Türkiye’nin bir çok destinasyonunda tatilini geçirmek için plan yapan yerli ve yabancı turistlere online ödemelerinde yüzde 30 indirim uyguladıklarını söyledi. 

Sorunsuz bir tatil geçirmek üzere tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Ekici, “Hepimiz yıl boyunca beklediğimiz yaz tatilinin sorunsuz geçmesini isteriz. 
Avis olarak 40 yılı aşkın tecrübemiz ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi bilen ve karşılayan araç kiralama şirketiyiz. 

Bize duyulan güvene layık olmak için araç filomuzu daima en yeni ve bakımlı araçlardan oluşturuyoruz. Bu sezon ödemelerini online olarak yapan müşterilerimize yüzde 30 indirim de sağlayarak hem bütçelerine katkı hem de ödemelerinde kolaylık sağlıyoruz” dedi.