Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YOLCU 360 ARAÇ KİRALAMAYLA HAVADA KARADA ANADOLUJET

AnadoluJet’in yenilikçi araç kiralama platformu Yolcu 360 kontağı çevirdi…  Havadaki konforu karada da sürdürmek isteyen AnadoluJet ...

AnadoluJet’in yenilikçi araç kiralama platformu Yolcu 360 kontağı çevirdi… 

Havadaki konforu karada da sürdürmek isteyen AnadoluJet yolcuları, Yolcu360’ın sunduğu geniş araç kiralama seçeneklerinden yüzde 35’e varan indirimlerle faydalanıyor. 

Yalnızca havada değil, karayolu ulaşımında da önemli iş birlikleri ve projeler gerçekleştiren AnadoluJet’in 2015 yılından bu yana üzerinde çalıştığı araç kiralama platformu Yolcu 360 hizmete başladı. 

 Türkiye’nin yeni araç kiralama platformu Yolcu360, AnadoluJet yolcuları için karada da konfordan ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet sunuyor. 

AnadoluJet, Yolcu360 ile araç kiralamanın önde gelen 7 firması ve 50 bini aşkın aracı tek noktada hizmet sunarak zamandan kazandırıyor. 
AnadoluJet yolcuları; Adana, İzmir, Adıyaman, Kayseri, Antalya, Batman, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Denizli, Edremit, Erzincan, Erzurum, Ankara Esenboğa, Elazığ, Şanlıurfa, Gazipaşa, Gaziantep, Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, İstanbul Sabiha Gökçen, Samsun, Trabzon, Van, Sivas, Bursa illerindeki Yolcu360 anlaşmalı araç kiralama ofislerinde bu hizmetten yararlanabiliyor. 

Uçak biletlerini satın alan AnadoluJet yolcuları, ardından yolcu360.com adresi üzerinden araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. 

Kampanya kapsamında AnadoluJet yolcuları Avis, Budget, Central, Enterprise, Europcar, Garenta ve Hertz markalarına ait araçları yüzde 35’e varan indirimlerle kiralayabiliyor. İndirim oranı araç kiralama firmasına, kiralanacak araç grubuna, kiralama süresine, aracın marka ve modeline göre değişiyor.  

Silikon Vadisi’nden Türkiye’ye uzanan Yolcu 360 projesi 
Yolcu 360; araç kiralama ve havalimanından servisin yanı sıra bir yolcunun ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri, en uygun fiyat ve seçeneklerle sunan bir seyahat arama sitesidir. 

Silikon Vadisi’nde bulunan uzman programlama ekibi ile yüksek teknoloji bir platform üzerine inşa edilerek; iştiraklerine özel raporlama, dinamik fiyatlandırma ve istatistik gibi birçok konuda hizmet veriyor. Geliştirdiği yapay zekâ, makine öğrenmesi gibi üst düzey teknolojiler ile maksimum düzeyde müşteri geri dönüşümü sağlıyor. 

Türkiye’de araç kiralama sektörü giderek büyüyen bir sektör Gün geçtikte daha fazla birey ve kurumun tercih etmeye başladığı araç kiralama hizmeti, Türkiye’de yaygınlığını artırmaya devam ediyor. Türkiye’de araç kiralama şirketlerinin 70 binden fazla araç filosu bulunuyor ve müşteriler tarafından günde ortalama 17 bin araç kiralanıyor. 

Sektörün müşteri sayısı ise 36 bine yaklaştı. AnadoluJet ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için anadolujet.com adresini ziyaret edilebilir veya 444 25 38 no’lu çağrı merkezi aranabilir.