Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAI SERVİSLERİNDE 3000 BLUE PUAN FIRSATI

Hyundai, yazı karşıladığımız şu günlerde Hyundai sahiplerine çok özel servis fırsatları sunuyor.  18 Haziran’a kadar sürecek olan Hy...

Hyundai, yazı karşıladığımız şu günlerde Hyundai sahiplerine çok özel servis fırsatları sunuyor. 

18 Haziran’a kadar sürecek olan Hyundai Bahar Festivali kapsamında garantisi biten araçlara avantajlarla dolu Blue Bakım paketi sunuluyor. KDV dahil 209 TL’den başlayan Blue Bakım paketiyle beraber özel indirimler ve puanlar kazanmak mümkün. 

Ayrıca 499 TL ve üzeri bakım harcaması yapan müşteriler 3000 Blue Puan kazanarak bir sonraki servis harcamasında indirim elde etmiş oluyor. Satışta olduğu kadar satış sonrası aktivitelerde de hızını kesmeyen Hyundai, servis veya periyodik bakım harcamalarında dört lastik satın alan müşterilerine 80 TL indirim avantajı da sunuluyor. 

Kampanya süresince servis harcaması yapan Blue Card sahipleri, Jolly Tur’un tatil programları için mevcutta uyguladığı erken rezervasyon indirimine ilave olarak %3 indirimden de yararlanabilecekler. 
Ayrıca kampanya dönemi boyunca servislere giren tüm araçlara ücretsiz check up imkanı da sunuluyor. Sıcak havaların en önemli donanımı olan klima sistemi ise bu özel kampanyada öne çıkan bir diğer unsur. Klima sistem kontrolü ve temizliği kampanya boyunca ücretsiz yapılıyor. 

Ayrıca klima temizleme (Klima Fresh Uygulaması) işleminde müşterilere %10 indirim de yapılıyor. Konuyla ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen müşteriler, kendilerine en yakın Hyundai Yetkili Servisi’ni veya www.hyundai.com.tr‘yi ziyaret edebilirler.