Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AUDI EN INOVATIF OTOMOBIL MARKASI SEÇILDI

Audi, Almanya’da verilen Otomotiv İnovasyon Ödülleri’nde “En İnovatif Premium Marka” ana ödülünün yanında, konsept ve internet erişimi (con...

Audi, Almanya’da verilen Otomotiv İnovasyon Ödülleri’nde “En İnovatif Premium Marka” ana ödülünün yanında, konsept ve internet erişimi (connectivity) dallarında da ödülün sahibi oldu 

Merkezi Almanya’da bulunan Otomotiv Yönetimi Merkezi (Center of Automotive Management, CAM) ve denetim şirketi PricewaterhouseCoopers AG (PwC) tarafından düzenlenen Otomotiv İnovasyon Ödülleri, sahiplerini buldu. 

Dünya otomotiv sektörünün en prestijli ödüllerinden olan olan ödüllerde, Audi büyük başarıya imza attı. Audi, Frankfurt’ta düzenlenen galada “En İnovatif Premium Marka Ödülü”nün yanında, “Araç/kaporta konsepti” ve “internet erişimi/akıllı otomobiller (connectivity)” dallarında da en inovatif marka seçildi. 

Bu yıl 5’inci kez verilen Otomotiv İnovasyon Ödülleri, 20 otomobil üreticisine bağlı 50 markanın 1400 inovasyonu incelenerek belirlendi. Audi, Türkiye’deki Audi kullanıcılarına yönelik ayrıcalıklı etkinliklerine devam ediyor.