Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ TOYOTA PROACE VAN İŞİNİZİN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA GELİYOR

Toyota’nın ürüm gamına katılacak olan yeni PROACE VAN hafif ticari araç pazarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.  Bu alanda h...

Toyota’nın ürüm gamına katılacak olan yeni PROACE VAN hafif ticari araç pazarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 

Bu alanda her ihtiyacı karşılayan Yeni PROACE VAN’ın dünya lansmanı ise 26-28 Nisan arasında Birmingham Ticari Araç Fuarı’nda gerçekleştiriyor. 


2016’da Avrupa’da 2,2 milyon adet olması beklenen hafif ticari pazarında, PROACE VAN her beklentiyi karşılayan özellikleri ve geniş ürün yelpazesiyle önemli bir pay almayı hedefliyor. Panelvan ve Kombi Van gövde tipi seçenekleriyle sunulacak olan PROACE, 2,9 ve 3,2 metre dingil mesafelerine sahip. 
Kompakt orta ve uzun olmak üzere 3 farklı boy seçeneğine sahip olup, araç uzunluğu 4,6 metre ile 5,3 metre arasında değişebiliyor. PROACE’in 4.6 metrelik versiyonu kompakt sınıfta olmasına rağmen sunduğu yükleme kapasitesi ile orta sınıf seviyesinde performans sağlıyor. 

PROACE’in farklı ve pratik özellikleri arasında, otomatik açılan sağ ve sol sürgülü kapıları, otomatik şanzıman, önde üçlü koltuk konfigürasyonu, ön yolcu koltuğunun katlanmasıyla maksimum yükleme uzunluğunu ve kapasitesini daha da artıran yeni Smart Cargo sistemi yer alıyor. 

PROACE’de 95 HP’den 180 HP’ye kadar 5 farklı dizel motor ve manuel, multimode ile otomatik şanzıman seçenekleri sunuluyor. Motor seçenekleri arasında 1,6 litre ve 2,0 litre dizel üniteler yer alıyor. 

PROACE Stop & Start sistemleriyle birlikte sınıfının en iyi CO2 emisyon değerlerini hedefliyor. Yeni PROACE’in güvenlik standartları açısından da Toyota’dan beklendiği gibi yüksek seviyesiyle dikkat çekiyor. Proace güvenlik özellikleriyle Euro NCAP çarpışma testinden 5 yıldız almayı başardı. 

Toyota’nın hafif ticari araç segmentinde sunacağı ferah ve geniş boyutlara sahip yeni modeli PROACE, Türkiye’de yılın son çeyreğinden itibaren satışa sunulacak.