Header Ads

MICHELIN MILES&SMILES ISBIRLIGI UÇURUYOR

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin yeni kampanyasıyla Michelin markalı binek veya 4x4 yaz lastiği alan müşterilerine Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles’dan mil kazanma fırsatı sunuyor. 

Kampanya kapsamında 18 Nisan- 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yetkili Michelin bayilerinden binek veya 4x4 yaz lastiği alanlar her 1 TL için 1 Mil, Michelin Sanal Market üzerinden alışveriş yapanlar ise her 1 TL’ye 2 Mil kazanma şansı yakalıyor. 
Kampanyadan yararlanmak için www.milkazandirir.michelin.com.tr web sayfasına giriş yapmak ya da Michelin Sanal Market üzerinden alışveriş formunu doldurmak yeterli. Kullanıcılar formu doldurduktan sonra THY Miles&Smiles üye numarası bilgilerini eksiksiz doldurarak Mil kazanma şanşı yakalıyorlar. 

Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyesi olunması, başvuru sırasında Miles&Smiles üye numarası ile kayıt olunması ve başvurunun satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Blogger tarafından desteklenmektedir.