Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

GOODYEAR TATİL KAMPANYASI

Goodyear, ‘Tatil Keyfi Kampanyası’ ile bayilerinden dört adet yaz veya 4 mevsim lastiği alanlar tüketicilerine çok avantajlı bir tatil fır...

Goodyear, ‘Tatil Keyfi Kampanyası’ ile bayilerinden dört adet yaz veya 4 mevsim lastiği alanlar tüketicilerine çok avantajlı bir tatil fırsatı sunuyor. 

15” ila 17” ve üzeri ebatta Goodyear markalı 4x4 veya binek dört mevsim veya yaz lastiklerinden tek seferde 4 adet satın alanlar, tatilsepeti.com’dan 300 TL’ye varan indirim çekine sahip oluyor. 

Dünyanın lider lastik üreticilerden Goodyear, tatilsepeti.com ile işbirliği içinde geliştirdiği kampanya ile yaza merhaba diyor. 15 Nisan – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, tek seferde dört adet 15” veya 16” Goodyear markalı 4x4 veya binek dört mevsim veya yaz lastiklerinden satın alanlar, tatilsepeti.com’dan 200 TL tutarında indirim çeki kazanırken, 17” ve üzeri ebatlarda Goodyear markalı 4x4 veya binek dört mevsim veya yaz lastiklerinden satın alanlar 300 TL tutarında indirim çeki kazanacak. 

Goodyear’ın yaz kampanyası kapsamında tüketiciler; Tatil Sepeti’nin 444 44 20 numaralı hattını (Çağrı Merkezi) arayarak yapacakları en az 3 (üç) gecelik yurt içi veya yurt dışı otel konaklamasında veya en az 3 (üç) günlük yurt içi veya yurt dışı Tur Paketi satın alımında kullanılmak üzere 200 TL veya 300 TL değerinde indirim çekine sahip olacaklar. 

Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunduklarının altını çizen Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte tüketicilerimize, tatil programlarını destekleyecek özel bir kampanya hazırladık. 

Tüketicilerimize, bir yandan Goodyear’ın yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastiklerini sunarken, diğer yandan da tatil bütçelerine katkıda bulunuyoruz” dedi. 

Kampanyaya nasıl katılacaksınız? 
Tüketiciler; “Goodyear ile Tatil Keyfi Kampanyası” kapsamında, kendilerine verilen indirim çeki ile lastik satış faturası tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde www.goodyeariletatilkeyfi.com internet sitesi üzerinden başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak ve indirim çekinin üzerindeki kazı-kazan kodunu, lastik faturasının ve indirim çekinin kaşeli yüzünün fotoğraflarını ilgili alana yükleyerek kampanyadan yararlanabilecekler.