Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BP DE 400 TL YAKIT ALIMINA 30 TL CHİP PARA

BP ve Akbank Axess işbirliğindeki kampanyada 1 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında BP’den 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt ya...

BP ve Akbank Axess işbirliğindeki kampanyada 1 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında BP’den 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alanlar, kazanacakları 30 TL chip paraları, 31 Mayıs’a kadar yapacakları akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanabilecekler 

BP ile Akbank Axess işbirliği ile başlatılan ve 1 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan yeni kampanyada, bu tarihler arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşteriler, kazanacakları 30 TL chip-paraları 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Axess üye işyeri olan BP istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanabilecekler. 
Kampanya katılımı için Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess ve Free sahipleri, ilk harcamalarından önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez “BP” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi yeterli olacak. Katılımcıların kazanacağı 30 TL chip-para kartlara yüklendiği andan 31 Mayıs 2016 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi BP istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek. 

Kullanılmayan chip-paralar 1 Haziran 2016 tarihinde silinecek. Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri BP istasyonlarındaki Akbank POS terminali üzerinden yapılması gerekiyor.