Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT İBİZA 39 BİN 900 TL MART KAMPANYASI

SEAT, Ibiza modellerinde Mart ayına özel avantajlı fiyat uygulamasını devreye aldı.  Genç ve dinamik tasarımı, verimli motor seçenekler...

SEAT, Ibiza modellerinde Mart ayına özel avantajlı fiyat uygulamasını devreye aldı. 

Genç ve dinamik tasarımı, verimli motor seçenekleri ve geliştirilmiş konfor öğeleri ile donatılan Ibiza’lar 39 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor. SEAT, yenilikçi teknolojileri, kişisel donanım seçenekleri, ek güvenlik sistemleri, yeni bağlantı ve bilgi-eğlence sistemleriyle donatılmış Ibiza modellerinde Mart ayına özel avantajlı fiyat uygulamasını devreye aldı. 

39 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar Mart ayına özel sunulan avantajlı fiyat uygulamasında, Reference donanım seviyesinde ki Ibiza 1.0 75 HP versiyonu 39 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor. 

 Yokuş Kalkış Desteği, Hız Sabitleme Fonksiyonu, Yorgunluk Tespit Sistemi, Gündüz Sürüş Farı ve ön hava yastıklarının standart olarak sunulduğu Reference donanımda, isteğe bağlı olarak kış paketi, alüminyum alaşımlı jantlar ve 5" dokunmatik renkli ekrana sahip Bluetooth® özellikleri de eklenebiliyor. 

Ailenin en ekonomik üyesinde de cazip fiyat 
Tamamen yeni geliştirilen 1.0 litre hacme sahip üç silindirli, 110 HP güç üreten benzinli motoruyla hem ekonomik hem de 200 Nm’lik tork değeriyle performansından ödün vermeyen üyesi Ibiza 1.0 lt EcoTSI DSG’de de Mart ayına özel avantajlı fiyatlar sunuluyor. 

Start &Stop özelliği ile olağanüstü bir verimlilik sağlayan model, 100 km’de ortalama 4,4 lt’lik yakıt tüketimi ve km’de 102 gr’lık CO2 salınımı değerleriyle dikkat çekiyor. 

Style donanım seviyesinde sunulan 5 kapı Ibiza 1.0 lt EcoTSI 110 hp DSG S&S, 53 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla alınabiliyor. Tam bir aile aracı Ibiza ST SEAT Ibiza ailesinin ergonomik tasarımı, geniş ve konforlu iç mekanıyla öne çıkan üyesi Ibiza ST de kampanya süresince avantajlı fiyatlarla sunuluyor. 

90 HP güce sahip 1.2 TSI motoruna sahip olan bu aile aracı 48 bin 200 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.