Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

GOODYEAR LASTİK ALANA YOL YARDIMI HEDİYE

Goodyear bayilerinden aynı anda 4 adet Goodyear veya Sava marka lastik alan herkes bir yıl boyunca “Goodyear Yol Yardım” hizmetinden faydal...

Goodyear bayilerinden aynı anda 4 adet Goodyear veya Sava marka lastik alan herkes bir yıl boyunca “Goodyear Yol Yardım” hizmetinden faydalanıyor. 

Goodyear Yol Yardım, haftanın 7 günü 24 saat hangi şartta ve nerede olursa olsun tüketicilerin hizmetinde olacak. 

Dünyanın lider lastik üreticilerin Goodyear, yol yardım hizmeti ile tüketicilerine özel bir kampanya sunuyor. Aynı anda 4 adet Goodyear veya Sava marka lastik alan herkes bir yıl boyunca “Goodyear Yol Yardım” hizmetinden faydalanabiliyor.  

“Goodyear Yol Yardım” lastikle ilgili sorunlarınızda 7/24 yanınızda! 
Goodyear’ın yeni yol yardım hizmeti ile tüketiciler lastik değiştirme, konaklama ve ulaşım hizmetlerinden bir yıl boyunca ücretsiz yararlanabilecek. 
Aracınızın lastiğinin patlaması veya yolda giderken lastikle ilgili bir sorun yaşamanız durumunda Goodyear Yol Yardım bulunduğunuz yere gerekli yönlendirmeyi yaparak, aracınızda stepne var ise olay yerinde değişimini gerçekleştiriyor veya aracınızın en yakın lastikçiye veya bayiye transferini sağlıyor. Bu hizmet yılda bir kez KDV dahil 236 TL limite kadar sunuluyor. 

Aracınızın lastiğiyle ilgili problemin 48 saat içersinde giderilememesi durumunda siz ve araçta size eşlik eden yolcuların otel konaklaması karşılanıyor. Lastikteki sorunun giderilememesi durumunda, şayet dönmek isterseniz ikametinize ya da eşdeğer bir noktaya ulaşımınız sağlanıyor. 

Bu hizmet kapsamında ekonomi sınıfı uçak bileti, otobüs, kiralık araç gibi ulaşım imkanları sunuluyor. Bu hizmet otobüs veya kiralık araç veya uçak bileti temin edilmesi yardımlarını kapsıyor. 

Tek seferde 4 adet Goodyear veya Sava marka lastik alımından sonra fatura tarihinden sonraki 15 işgünü içinde, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0212 337 43 29 numaralı telefonu arayarak ya da www.goodyearyolyardim.com adresinden aktivasyon işlemini tamamlamanızın ardından, faturanızın bir kopyasını bu siteye yükleyerek ya da Goodyear’a ulaştırarak, bir yıl boyunca “Goodyear Yol Yardım” a sahip olabilirsiniz.