Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ MINI CLUBMAN 38 BİN 302 EURO DAN TÜRKİYEDE SATIŞTA

MINI markasının premium kompakt sınıftaki temsilcisi Clubman’in yeni nesil versiyonu, şubat ayı itibarıyla Borusan Oto yetkili satıcılarınd...

MINI markasının premium kompakt sınıftaki temsilcisi Clubman’in yeni nesil versiyonu, şubat ayı itibarıyla Borusan Oto yetkili satıcılarında yerini aldı yerini aldı. 

Ülkemizde sadece 1.5 litrelik 136 HP güç üreten benzinli motor ve altı ileri Steptronic otomatik şanzıman kombinasyonuyla satışa sunulan yeni nesil MINI Clubman, 38 bin 302 Euro’luk anahtar teslim fiyatıyla da dikkat çekiyor. 

İşlevsellik ve günlük kullanımı başarıyla bütünleştiren yeni nesil MINI Clubman, 38 bin 302 Euro’luk anahtar teslim fiyatıyla da ön plana çıkıyor. 
Premium kompakt sınıfın talepleri göz önünde alınarak yapılan değişikliklere sahip yeni nesil MINI Clubman’da ön çamurluk davlumbazlarındaki havalandırmalar için girişlere sahip güçlü ön bölüm, otomobilin genişliğini vurgulayan omuz çizgileriyle dinamik şekilde uzatılmış siluet, uzun tavan çizgisi ve kırmızı alarm sistemini içeren balık sırtı anten, karakteristik iki parçalı kapılarıyla dikey arka bölüm ile entegre yatay arka farlar tasarımda ön plana çıkan öğeler arasında yer alıyor. 
Yerini aldığı modele göre uzunluğu 27, genişliği 9, aks mesafesi ise 10 santimetre arttırılan model, beş koltuklu yapısı ve 360 litrelik bagaj hacmiyle iç mekândaki genişlemeyi açıkça ortaya koyuyor. 

Farklı kombinasyonlarla katlanabilen arka koltuklar sayesinde bagaj hacmi 1250 litreye kadar yükseliyor. Yüksek kalitede süspansiyon teknolojisi, MINI markalı otomobilde görülebilecek en üst düzey sürüş konforu ve markaya özgü go-kart hissi sunuyor. 

Kapsamlı sürücü destek sistemleri arasında MINI head up display, park asistanı, geri görüş kamerası, ilk frenleme fonksiyonuna sahip çarpışma ve yaya uyarısı özelliği, uzun huzme asistanı ve yol işareti algılama yer alıyor. 
Klima, USB arayüzüne ve AUX-IN soketine sahip radyo, bluetooth telefon hands-free özelliği, otomatik yağmur sensörü ve elektrikli park freni araçta standart olarak sunuluyor. Opsiyonel olarak sunulan yenilikçi aydınlatma teknolojisi LED farlar ve stop lambalarıyla adaptif ışık dağıtımı ve LED sinyal ve sis lambalarını içeriyor. 

Modele özgü MINI Excitement Paketi, LED iç ve dış aydınlatmaların yanı sıra otomobilin kapısı açılırken ve kapatılırken sürücü tarafındaki dış aynadan zemine yansıtılan MINI logosu gibi özellikleri de içeriyor.AUTOMAGG