Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLVO YÜZDE 100 ÇEKİCİ KAMPANYA 0 FAİZ

Volvo Trucks, Şubat ayında çok özel bir kampanya sunuyor. Dünya standardı Euro 6 olurken Volvo Trucks’ın özel kampanyası ile sizin de stand...

Volvo Trucks, Şubat ayında çok özel bir kampanya sunuyor. Dünya standardı Euro 6 olurken Volvo Trucks’ın özel kampanyası ile sizin de standartlarınız yükseliyor. 

2016 model Euro 6 Volvo Trucks çekiciler, Şubat ayına özel sadece 10.000 Euro peşinatla 24 ayda yüzde 0 faizli kredi imkânı ile sunuluyor. 

Tüm dünyada otomotiv sektörü, hem araçlar hem de üretimden kaynaklanan emisyonların azaltılması için Euro 6'ya geçerken Volvo Trucks da üstüne düşeni yapıyor. 

Her zaman müşterilerinin standartını yükselten Volvo Trucks çekiciler, Şubat ayı boyunca devam edecek kampanya avantajlarıyla Euro 6 standartını daha da çekici kılıyor. 

Bu özel kampanya, 24 aya kadar yüzde 0 faiz oranı avantajı sunarken, 36 ayda yüzde 0,17 ve 48 ayda yüzde 0,25'den başlayan düşük faiz oranlarıyla sizleri Volvo çekici sahibi yapıyor. 

1-29 Şubat tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında 85.000 Euro, 90.000 Euro ve 96.000 Euro'luk kredi desteği alınabiliyor. 

Stoklarla sınırlı kampanyanın kredilendirme hizmeti ise VFS Finansman tarafından uygulanıyor. Tüm dünya Euro 6 standartının avantajlarını yaşarken sizler geri kalmayın. Bu özel kampanya ile hem siz kazanın hem çevreye kazandırın...