Header Ads

BMW 2016 EURASİA MOTOBİKE EXPO FUARINDA

2016 yılında yeni bir motosiklet fuarı ile birlikte sezonumuzu açıyoruz. 25 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ‘’Eurasia Motobike Expo Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı”nda, 9. Salon’da Borusan Otomotiv olarak yerimizi alıyoruz. 

480 m2’lik alana sahip olan standımızda bu sene, güçlü ve çarpıcı tasarımı, çevik ve dinamik karakteri ile BMW G 310 R ön planda olacak. Mayıs ayında satışa sunulacak olan G 310 R, 310cc motor hacmi, 34 beygir gücü ve 28 Nm tork üretimi ile kendi segmentini de bir adım öne taşıyacak. 

Ayrıca yenilen C 650 Sport ve C 650 GT’nin yanı sıra 15 farklı modelimizi de 2016 model yılı renkleri ile ziyaretçilerin beğenisine sunuyor olacak. 
Mevcut model yelpazesi, geniş ürün gamına sahip BMW Motorrad sürücü donanımları ve BMW Motorrad aksesuarlar ile müşterilerin ürünlerimizi denemesine olanak tanırken, isteyen müşterilerimiz de fuardan alışveriş imkanı bulacak. 

BMW Motorrad’ın global seyahat ve eğitim iş ortağı olan BMW Rider Academy , motosiklete yeni başlayanlar veya kendini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış çeşitli seviyelerdeki eğitim programları, yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere hazırlanmış geniş tur programları ile fuarda yerini alıyor olacak. 

Geniş finansman seçenekleri ile müşterilere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Borusan Otomotiv Premium Finance ise kendileri için ayrılmış özel bölümde fuar boyunca hizmet verecek.
Blogger tarafından desteklenmektedir.